0
Košík je prázdný
0

  Wi-Fi router Cudy LT500D 4G LTE router+modem pro mobilní internet, 2.4 GHz-300Mbps/ 5 GHz-867Mbps

   
  Výrobce
  Ostatní
  Kód

  PCROUCULTE2

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  2 055 Kč
  Vaše cena bez DPH
  1 698 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat

   Popis

   Potřebujete se připojit k internetu pomocí mobilní širokopásmové sítě s 4G LTE technologií?

   Není nic jednoduššího, protože Wi-Fi router Cudy LT500D 4G LTE již obsahuje vestavěný 4G LTE modem. Stačí pouze vložit datovou SIM kartou od operátora. LTE modem je zpětně kompatibilní i s 3G sítí, můžete se tak spolehnout na příjem signálu téměř kdekoliv. Toto řešení se hodí jako záložní při výpadku hlavní přípojky internetu nebo pro rozložení zátěže datového provozu v oblastech s nižší rychlostí kabelového připojení. Jde také o ideální řešení na cesty nebo pro přístup k internetu na chatě, chalupě a jinde, kde pevný internet není a mikrovlnné technologie selhávají.

   Oproti modelu LT500 má model LT500D odnímatelné přijímací antény, je tedy možné LTE signál přijmout venkovní externí anténou typu Mimo 2x2 a pomocí kabelu přivést dovnitř budovy přímo k routeru a vyhnout se tak problému s nedostatečným LTE signálem uvnitř budovy. Typicky se tento problém vyskytuje u vzdálených vysílačů, konstrukcí domu ze železobetonu, nebo použití hliníkových odrazných filií ve dřevostavbách či sádrokartonech. Vhodnou venkovní anténu Vám rádi doporučíme.

   Gigabitový přenos po kabelu

   Cudy LT500D 4G LTE router má ve své portové výbavě drátové připojení o maximální rychlosti dat až 1 Gbps (jeden gigabit za vteřinu). Port(y) jsou zpětně kompatibilní i s nižšími rychlostmi 10/100 Mbps. Právě díky gigabitovému rozhraní Cudy LT500 4G LTE router perfektně zapadne do vaší sítě, přičemž těšit vás budou zejména bleskově rychlé přenosy dat.

   Rychlost Wi-Fi není jen o počtu antén

   Velikost pokrytí Wi-Fi signálem závisí na vysílacích anténách - typu, počtu a zejména jejich zisku. Tyto parametry pak společně s počtem a typem překážek (např. zdivem) ovlivňují dosah signálu. Proto je doporučeno situovat vysílací zařízení do středu prostoru, který chceme bezdrátovým signálem pokrýt. Se zařízením Cudy LT500D 4G LTE router se ovšem ničeho obávat nemusíme, protože disponuje 4x externí anténou se ziskem 4x 5 dBi. Můžete se tak spolehnout na bezproblémový provoz Wi-Fi.

   802.11ac: rychlý standard Wi-Fi

   Cudy LT500D 4G LTE router disponuje Wi-Fi rozhraním s podporou standardu 802.11a/b/g/n/ac, což umožňuje pokrýt frekvenční pásma 2.4 + 5 GHz. Jde tedy o tzv. Dual-Band provoz, kdy zařízení zvládne pracovat v obou frekvenčních pásmech najednou, aniž by se pásma navzájem omezovala. Právě nejrychlejší standard 802.11ac běží na frekvenci 5 GHz, kde může nabídnout velmi vysokou rychlost. Přesná hodnota rychlosti se odvíjí od počtu a typu bezdrátových antén, avšak gigabitovému síťovému kabelu se stále ještě nevyrovná.

   Rychlost přenosu bezdrátové sítě

   Rychlost přenosu bezdrátové sítě je závislá na použitém standardu 802.11a/b/g/n/ac a frekvenčním pásmu 2.4 + 5 GHz. Rychlost přenosu Wi-Fi u zařízení Cudy LT500D 4G LTE router je v nejčastěji používaném pásmu 2,4GHz velmi dobrých 300 Mbps, v rychlém 5GHz pásmu je to pak výborných 867 Mbps. 5GHz pásmo je díky nezarušenosti a větší šířce pásma jako dělané pro rychlé datové přenosy pomocí bezdrátové technologie.

   Rozhraní Wi-Fi

   - Wi-Fi Standardy: 802.11a/b/g/n/ac
   - Frekvenční pásmo Wi-Fi: 2.4 + 5 GHz
   - Dual-Band
   - Rychlost pásma 2.4 GHz: 300 Mbps
   - Rychlost pásma 5 GHz: 867 Mbps
   - Max. rychlost Wi-Fi připojení: 1200 Mbps
   - Zabezpečení Wi-Fi: WEP, WPA, WPA2
   - Podpora WPS: Ano

   Anténa

   - Externí, otočné, s možnosti demontáže a přívodu externí antény 2x2 Mimo
   - Počet antén: 4 - 2 vysílací, 2 přijímací
   - Zisk (výkon): 4x 5 dBi

   Rychlost LAN / WAN

   - 10/100/1000 Mbps
   - Počet LAN portů: 3
   - Počet WAN portů: 1

   Mobilní síť

   - Přes SIM kartu
   - 3G + 4G LTE

   Obsah balení:

   - router Cudy LT500D 4G LTE
   - napájecí zdroj
   - propojovací LAN kabel
   - návod k zapojení

   V nabidce od:21.09.2023

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail