0
Košík je prázdný
0

  Tesla HYbbRID TH210, DVB-T2, HEVC H.265, HbbTV

   
  Výrobce
  TESLA
  Kód

  SRTEST210

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  1 499 Kč
  Vaše cena bez DPH
  1 239 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat

   Popis

   Objevte svět plný nekonečných možností zábavy s TESLA HYbbRID TV TH210, set-top boxem vybaveným funkcí HbbTV. Klasické vysílání se zde spojuje s vysíláním širokopásmovým, otevírá nové možnosti interakce a přináší vám televizní zážitek na zcela novou úroveň.

   Funkce červeného tlačítka - HbbTV

   Set-top box je obohacen o pokročilou funkci, jež propojuje tradiční televizní vysílání s vysíláním přes internet. Po připojení přístroje k síti internetu tak získáváte možnost spustit pořad, který již byl vysílán, z archivů České televize, Primy, Novy a dalších (některé mohou být za poplatek). V HbbTV však naleznete i mnoho bonusových pořadů, seriálů, které televize ještě nevysílala, hry, pohádky, sportovní přenosy, předpověď počasí, televizní program a mnoho dalších interaktivních aplikací určených pro všechny členy rodiny.

   Snadné ovládání

   Přijímač TESLA HYbbRID TV TH210 vám přináší jednoduchou automatickou instalaci a nastavení programů, jakož i možnost ručního ladění dle zvolených parametrů. Vše je navrženo tak, aby vám vyhovovalo: menu, EPG (elektronický programový průvodce) i teletext jsou lokalizovány do češtiny pro vaše pohodlí a srozumitelnost. S tímto výkonným set-top boxem vám neunikne ani vteřina vašich oblíbených pořadů.

   Připojení k TV s funkcí HDMI-CEC

   Náš DVB-T2 přijímač je navržen pro maximální kompatibilitu s různými typy televizí. Pro moderní televize jej snadno připojíte pomocí kabelu HDMI, zatímco pro starší modely poskytuje konektor AV. Zařízení také podporuje funkci HDMI-CEC, která umožňuje ovládat připojenou televizi pomocí jednoho dálkového ovladače. To znamená, že váš dálkový ovladač od set-top boxu může současně ovládat televizi - zapínat a vypínat ji nebo měnit hlasitost. Je však důležité poznamenat, že pro využití HDMI-CEC musí tuto funkci podporovat obě zařízení.

   Nic vám neunikne

   Náš set-top box vám poskytuje úžasnou flexibilitu v oblasti sledování televizních a rozhlasových stanic. Nabízí možnost nahrávat vysílané pořady dle vašeho výběru, a to i v době, kdy jste mimo domov. Nahrávku si poté můžete pohodlně přehrát v čase, který vám nejlépe vyhovuje, a dokonce přeskakovat části záznamu. Navíc je tento DVB-T2 přijímač vybaven funkcí časového posunu TimeShift, která vám umožní přehrávat, pozastavit nebo přetočit živé vysílání podle vašich potřeb. Už nikdy nepropásnete své oblíbené pořady!

   Připojení k internetu pomocí Wi-Fi i LAN

   TESLA HYbbRID TV TH210 vás uvede do světa bezproblémové konektivity s integrovaným příjmem Wi-Fi a LAN. Integrovaný příjem Wi-Fi vám umožňuje připojit přístroj k internetu bez kabelů, zatímco LAN port je ideální pro stabilní kabelové připojení pomocí ethernetového (LAN) kabelu. To je obzvláště užitečné, pokud potřebujete vysokou rychlost a spolehlivost připojení. Kromě toho, zařízení nabízí OTN (over the network) aktualizace, což znamená, že váš set-top box bude vždy vybaven nejnovějším softwarem. OTN aktualizace jsou stahovány přímo přes internet, již nemusíte mít obavy o manuální aktualizace a můžete si být jisti, že bude vždy aktuální.

   Křišťálově čistý a prostorový zvuk

   TESLA HYbbRID TV TH210 nabízí široké spektrum audio možností pro optimalizaci vašeho zážitku ze sledování. Je vybaven SPDIF výstupem, což je digitální optický zvukový výstup, který zaručuje křišťálově čistý zvuk bez jakékoliv rušivé interference. Pro starší televizory nebo specifické nastavení zvuku je k dispozici také AV výstup - analogový způsob připojení k televizoru pomocí kabelu AV.
   Ať už jste filmový nadšenec nebo hudební milovník, určitě oceníte podporu AC3+ pro prostorový zvuk. Tento standard poskytuje bohatý a dynamický zvuk, který vytváří realistický zážitek a přenáší vás přímo do srdce děje. Takže s TESLA HYbbRID TV TH210 budete mít pocit, jako byste byli v kině, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova.

   Specifikace

   příjem digitálního vysílání DVB-T2 s podporou kodeků MPEG-II, MPEG-IV, H.264/H.265
   podpora AC3+
   interaktivní televizní služba HbbTV 2.0.1 s rozšířenými funkcemi a online obsahem
   rozlišení Full HD
   konverze PAL / NTSC
   paměť na 800 stanic a rádiových stanic
   podpora oblíbených skupin a rodičovského zámku
   vícejazyčné menu včetně češtiny
   možnost přepnutí audio stopy / vícejazyčného zvuku
   podpora DVB titulků
   7denní elektronický programový průvodce (EPG)
   teletext
   1x USB 2.0

   Tlačítka a konektory

   POWER: Přepnete přijímač mezi provozním a pohotovostním režimem.
   CH+/CH-: Změníte stanici nebo položku v menu nabídky přijímače.
   DISPLAY: Zobrazíte číslo navolené stanice.
   SIGNAL LED: Indikátor stavu - zelená LED-zapnuto / červená LED-vypnuto.
   HOSTITELSKÝ PORT USB 2.0: Port USB 2.0 pro připojení úložiště. Napájení max. 500mA.
   RF IN: Konektor pro připojení antény.
   LAN: Slouží k připojení k internetu pomocí ethernetového-LAN kabelu.
   HDMI: Digitální způsob připojení k televizoru pomocí kabelu HDMI.
   S/PDIF: Digitální optický zvukový výstup.
   AV: Analogový způsob připojení k televizoru pomocí kabelu AV.
   DC12V: Konektor pro připojení napájecího adaptéru.

   Rozměry

   rozměry 146 x 110 x 32 mm
   hmotnost 162 g

   Balení obsahuje

   TESLA HYbbRID TV TH210 - set-top box s HbbTV DVB-T2 H.265 (HEVC)
   dálkové ovládání
   2x AAA baterie
   HDMI propojovací kabel
   uživatelský manuál


   Pro správnou funkci je nezbytné přijímač úspěšně připojit k internetu. Připojení je možno provést kabelem přes LAN (konektor RJ45) nebo bezdrátově přes integrovanou WLAN (Wi-Fi síť). Postupujte viz. Návod k obsluze, bod 5.4 Síť. Berte na vědomí, že dostupnost HbbTV aplikace je závislá na rozhodnutí provozovatele vysílání a aktuálních podmínkách. Z tohoto důvodu nelze garantovat bezchybnou funkci všech vlastností aplikace. Přijímač v základních specifikací splňuje verzi HbbTV 2.0 a příslušné kodeky v době uvedení na trh. Ovládání aplikace je dáno provozovatelem a je interaktivně zobrazováno v samotné grafice aplikace. Některé funkce v aplikaci mohou být podmíněny restrikcemi poskytovatele např. přihlášení k uživatelskému účtu.   V nabidce od:21.08.2023

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail