0
Košík je prázdný
0

  Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

  TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá

  Sladem externě

  Výrobce
  TechniSat
  Kód

  SRSONATA1

  EAN

  4019588047907

   Popis

   TechniSat SONATA 1 je unikátní Ultra HD přijímač na trhu se dvěma CI+ sloty, který obsahuje zvukovou lištu ELAC od německých mistrů z oboru zvuku. ELAC je v současnosti jedním z nejvýznamnějších výrobců reproduktorů a reproduktorových sestav na světě. Obecně lze říci, že TechniSat SONATA 1 je kombinace přijímače a domácího kina v jednom. Přijímač podporuje také funkci obraz v obraze, která už dnes není u všech přijímačů a televizorů tak běžná, jako tomu bylo dříve.

   SONATA 1 obsahuje dvojité tunery (Twin) pro příjem satelitní, kabelové a pozemní digitální televize v normě DVB-C, DVB-T, DVB-T2/HEVC, DVB-S a DVB-S2. Kromě toho umožňuje přijímat analogové i digitální rádio DAB+. Přijímač lze také připojit do domácí sítě (Isio Internet) a navíc je kompatibilní s hybridním televizním vysíláním HbbTV (funkce známá také jako "Červené tlačítko"). SONATA 1 lze ovládat i přes mobilní aplikaci TechniSat Connect.

   Hlavní vlastnosti

   - zvuková lišta ELAC, výkon 4x15W
   - obraz v obraze (PIP)
   - rozlišení obrazu 4K Ultra HD
   - možnost záznamu a editace nahrávek
   - podpora HbbTV
   - 3 x dvojitý tuner (DVB-T2, DVB-S2, DVB-C)
   - podpora DVB-T2/HEVC (H.265)
   - podpora Bluetooth verze 2.1
   - integrovaná Wi-Fi
   - příjem internetového i digitálního rádia DAB+
   - české menu
   - zobrazení času na displeji
   - čtečka SD karet

   Výjimečný zvuk od německých mistrů oboru z ELACu

   Výkonný zesilovač napájí čtyři širokopásmové reproduktory o výkonu 4x15 W a poskytuje autentický a bohatý zvuk i při nízkých hlasitostech s fantastickou prostorovou hloubkou. Zvuk oblíbených filmů a hudbu si užijete na maximum.

   Příjem programů

   Přijímač TechniSat Sonata 1 podporuje příjem televizních programů z pozemních vysílačů, satelitu i prostřednictvím kabelové sítě. Proto je osazen DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-S2 a DVB-C twin tunery.
   Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink,T-Mobile, freeSAT by UPC Direct je dostupný po vložení dekódovacího modulu TechniSat Irdeto a příslušné dekódovací karty.

   Ultra HD (4K)

   Ultra HD (4K) je nejnovější standard pro dokonalost obrazu. Díky podpoře norem HDMI 2.0, HDCP 2.2 a H.265/HEVC, dokáže TechniSat Sonata 1 zpracovat 4 K vysílání ze satelitu a zobrazit ho na vhodném UHD televizoru. Kromě toho přijímač podporuje přehrávání 4 K souborů z domácí PC sítě prostřednictvím USB 3.0.

   Běžné HD pořady nepořízené ve 4K, např. nahrávky z TV, DVD, nebo Bluray si můžete také vychutnat v Ultra rozlišení díky UHD upscalingu. Tímto převzorkováním se kvalita mnohonásobně zvýší.

   Díky třem dvojitým tunerům pro příjem TV a Rádia ze satelitu, pozemních vysílačů a kabelové sítě si můžete dopřát maximální svobodu příjmu. Navíc (s ohledem na místní podmínky) je díky tomu možné jeden program sledovat a jiný ve stejný čas nahrávat.

   V případě využívání funkce PVR ready - nahrávání na externí zařízení, je zapotřebí připojit vhodný, kompatibilní a naformátovaný disk!

   Výrobce negarantuje kompatibilitu se všemi volně dostupnými externími zařízeními (např. WIFI, USB, HDD, NAS), nabízenými na trhu spotřební elektroniky.

   Připojení k internetu

   TechniSat Sonata 1 lze díky integrovanému modulu WLAN připojit bez dalšího příslušenství i bezdrátově přes Wi-Fi na internet v domácí síti a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Podpora HTLM5 - přístup k YouTube nebo video-on-demand službám. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV. Možnost ovládat přijímač pomocí chytrého telefonu. Pomocí Android aplikace My TechniSat Mulitiplay se dostanete na všechny vaše filmy, hudbu a fotografie z celé domácí sítě.

   Záznam pořadů

   Vše nahráváte bez ztráty kvality a nahrávka obsahuje i všechny dodatečné informace, jako popis z EPG, či zvukové stopy a titulky (formát TS - Transport Stream). Navíc, i pokud nahráváte šifrované programy, nahrávka se uloží odkódovaná a to znamená, že ji můžete přímo v přijímači stříhat (nejčastěji reklamu, nebo přetažený začátek a konec), či ji přetáhnout do PC a zálohovat, nebo vypálit ca DVD. Je-li osazeno více tunerů, lze nahrávat až 2 programy i z jiné frekvence a ještě sledovat nahrávky na disku.

   HbbTV

   Podpora HbbTV je u přijímače TechniSat SONATA 1 samozřejmostí.

   Hybridní televize HbbTV je kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu.
   Proto má název HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV.
   S HbbTV nemusíte řešit záznam vašich oblíbených pořadů.

   V archívu vysílání televizních stanic, naleznete většinu odvysílaných pořadů, seriálů i zpravodajství. Pomocí HbbTV si pořad v archívu dohledáte, a přehrajete kdykoliv budete chtít.

   Skvělé, že? A nic více, než internet k tomu nepotřebujete.

   K provozu HbbTV potřebujete pouze připojení k internetu, to je vše. Přijímač k internetu připojíte jednoduše pomocí integrované Wi-Fi nebo kabelem.

   Obsah balení

   - přijímač
   - dálkové ovládání + baterie
   - propojovací 4K kompatibilní HDMI kabel

   Rozměry přijímače

   Šířka: 101 cm
   Výška: 7.20 cm
   Hloubka: 17.5 cm

   TechniSat Art.Nr.: 0000/4790

   V nabidce od:11.04.2022

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Satelitní přijímače

   Typ 4K Ultra HD
   Tuner DAB+
   2x DVB-S/S2
   2x DVB-C
   2x DVB-T2 (H.265)
   DVB-T2 (H.265)
   Dekódování 2x CI/CI+
   CI/CI+
   Funkce FastScan
   Unicable
   Internet
   Záznam pořadů Interní disk
   NAS
   Externí disk
   Multimédia NAS
   Hudba
   Foto
   Video
   Bluetooth
   Webový prohlížeč
   Wi-Fi
   HbbTV
   Vstupy/výstupy USB
   LAN
   S/PDIF koaxiální
   HDMI
   S/PDIF optický
   RF IN
   2x F
   čtečka SD karet
   RCA - cinch
   Vhodné pro příjem Telly (Smart CAM)
   freeSAT
   Skylink
   Ostatní AAC Audio
   Kodek H.265/HEVC
   Wi-Fi
   TechniSat ISIO
   Zvuková lišta
   Rámeček pro HDD
   HDMI CEC
   Barva černá
   Černá
   Šířka 1010
   Výška 72
   Hloubka 175