VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá

AKCE
Zařazení: 

Satelitní přijímače > 4K Ultra HD

Výrobce, značka: 

TechniSat

Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: SRSONATA1
Dostupnost:na objednávku
 Původní cena  25 779,- Kč   Ušetříte: 790,- Kč
*Vaše cena:  24 989,- Kč (včetně DPH a RP)Proč nakoupit u nás
 * Cena platí pouze při nákupu přes internet. 
** Zboží z prodejny lze také objednat.
 
 Doprava zdarmaDoprava ZDARMA
Zboží nad 1 999,- Kč (s DPH)
 
Kdy zboží dostanu?
Podmínky
Zítra - platí pro zboží skladem při objednání do 15:00 (DPD)
Cena dopravy od 109,- Kč. Ceník dopravy
Dnes při osobním odběru (zdarma) na našich prodejnách

Podporuje4K Ultra HD AAC Audio 2x CI/CI+ DAB+
FastScan Kodek H.265/HEVC HbbTV
HDMI CEC Unicable Wi-Fi

Popis
Foto(8)
Video(1)
Parametry(45)
Podpora(3)
Dotaz

Popis TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá


Mohlo by vás zajímat...
LED osvětlení pro domácnost i průmysllogo TechniLED
Chci zobrazit nabídku
TechniSat SONATA 1 je unikátní Ultra HD přijímač na trhu se dvěma CI+ sloty, který obsahuje zvukovou lištu ELAC od německých mistrů z oboru zvuku. ELAC je v současnosti jedním z nejvýznamnějších výrobců reproduktorů a reproduktorových sestav na světě. Obecně lze říci, že TechniSat SONATA 1 je kombinace přijímače a domácího kina v jednom. Přijímač podporuje také funkci obraz v obraze (PIP), která už dnes není u všech přijímačů a televizorů tak běžná, jako tomu bylo dříve.

SONATA 1 obsahuje dvojité tunery (Twin) pro příjem satelitní, kabelové a pozemní digitální televize v normě DVB-C, DVB-T, DVB-T2/HEVC, DVB-S a DVB-S2, ze kterých je možné kombinovat události časovače DVR. Pořízené záznamy jsou v dekódované formě ukládány na USB médium, interní HDD 2,5" (není součástí příslušenství) nebo směrovány po datové síti LAN na síťová úložiště LAN. Kromě toho umožňuje přijímat analogové i digitální rádio DAB+.

Signál DAB+ ze III. pásma VHF se přivádí ze společné antény do konektoru IEC nebo odděleně, například pokojovou anténou do anténního vstupu DAB+ (Jack 3.5mm), s využitím anténního adaptéru. Připojená domácí síť LAN zpřístupňuje veškeré funkce ISIO včetně služeb hybridního televizního vysílání HbbTV (funkce známá také jako "Červené tlačítko"). SONATA 1 je obsluhovatelná i přes mobilní aplikaci TechniSat Connect.

Mohlo by vás také zajímat:
Recenze příjímače TechniSat SONATA 1

Hlavní vlastnosti

- zvuková lišta ELAC, výkon 4x15W
- integrovaná Wi-Fi
- obraz v obraze (PIP)
- rozlišení obrazu 4K Ultra HD
- podpora HbbTV
- možnost záznamu pořadů a jejich editace
- sdílení multimediálního obsahu (protokol DLNA/UPnP)
- připraveno pro vložení interního 2.5" disku, jako úložiště pro nahrávky
- volitelné rozšíření o bezdrátové reproduktory a subwoofer
- čtečka SD karet
- podpora protokolu DiSEqC, USALS a sítí Unicable
- podpora DVB-T2/HEVC (H.265)
- podpora Bluetooth verze 2.1
- podpora volitelné funkce FastScan operátora Skylink
- příjem internetového i digitálního rádia DAB+
- česká lokalizace EPG a menu
- 3x dvojitý tuner (DVB-T2/HEVC, DVB-S2, DVB-C)
- 2x CI+ slot
- 1x DAB+ tuner
- 1x HDMI výstup pro TV nebo monitor
- 1x HDMI vstup pro externí zdroj (DVD, Blu-ray, ap.)

Držák na zeď

V případě, že chcete umístit přijímač SONATA 1 pod TV, kterou máte zavěšenou na zdi, doporučujeme univerzální držák na zeď pro TechniSat SONATA 1.

FastScan

Přijímač (od verze firmware 2.79.0.3 4096b) obsahuje také funkci FastScan pro operátora Skylink. Funkce je volitelná a je možné ji deaktivovat během průvodce první instalací přístroje, pokud má být přijímána nabídka jiného operátora, např. freeSat nebo Telly.

Výjimečný zvuk od německých mistrů oboru z ELACu

Výkonný zesilovač napájí čtyři širokopásmové reproduktory o výkonu 4x15 W a poskytuje autentický a bohatý zvuk i při nízkých hlasitostech s fantastickou prostorovou hloubkou, už v základním přednesu samotné zvukové lišty SONATA 1.

Vestavěná německá technologie ELAC tedy skvěle doplní tenké UHD televizory (obvykle s horším zvukem) a v praxi může nahradit i dokonalý vícekanálový zvukový přednes, podobně, jako Hi-Fi A/V receiver. Systém je totiž volitelně rozšiřitelný i o bezdrátové surround reproduktory a aktivní subwoofer.

Zvuk oblíbených filmů a hudbu si tedy užijete na maximum.

Příjem programů

Přijímač TechniSat SONATA 1 podporuje příjem televizních programů z pozemních vysílačů, satelitu i prostřednictvím kabelové sítě. Proto je osazen DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-S2 a DVB-C twin tunery.

Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink,T-Mobile, freeSAT by UPC Direct je dostupný po vložení dekódovacího modulu TechniSat Irdeto a příslušné dekódovací karty. V podmínkách česko-slovenského vysílání ze satelitu je SONATA 1 opět unikátní vestavěnou dvojicí CI+ slotů, které jsou nezbytné jak pro dvojité nahrávání nabídky jednoho operátora (např. karta Skylink Next), tak pro kombinovaný příjem nabídky dvou operátorů současně (např. freeSat a Telly). U příjmu kabelové TV se obvykle bez CAM+ modulu také neobejdeme a nelze vyloučit, že prémiová placená

TV nabídka bude v budoucnu šířena i ve vysílací síti DVB-T2.

Za zmínku také stojí, že SONATA 1 umožňuje naladit TV nabídku z pozemních DVB-T/T2(HEVC) vysílačů i nabídku kabelového operátora DVB-C současně. Toto i mnohé SMART televizory dodnes neumožňují - z DVB-T2/C tuneru naladí pouze jedno pásmo.

Ultra HD (4K)

Ultra HD (4K) je nejnovější standard pro dokonalost obrazu. Díky podpoře norem HDMI 2.0, HDCP 2.2 a H.265/HEVC, dokáže TechniSat SONATA 1 zpracovat 4 K vysílání ze satelitu a zobrazit ho na vhodném UHD televizoru. Kromě toho přijímač podporuje přehrávání 4 K souborů z domácí PC sítě prostřednictvím USB 3.0.

Běžné HD pořady nepořízené ve 4K, např. nahrávky z TV, DVD, nebo Bluray si můžete také vychutnat v Ultra rozlišení díky UHD upscalingu. Tímto převzorkováním se kvalita mnohonásobně zvýší.

Díky třem dvojitým tunerům pro příjem TV a Rádia ze satelitu, pozemních vysílačů a kabelové sítě si můžete dopřát maximální svobodu příjmu. Navíc (s ohledem na místní podmínky) je díky tomu možné jeden program sledovat a jiný ve stejný čas nahrávat.

V případě využívání funkce PVR ready - nahrávání na externí zařízení, je zapotřebí připojit vhodný, kompatibilní a naformátovaný disk. Dokonalý DVR rekordér vytvoříte vložením vhodného interního HDD, např. TechniSat StreamStore 100 do připraveného instalačního rámečku, zabudovaného do zadní stěny přístroje.

Výrobce negarantuje kompatibilitu se všemi volně dostupnými externími zařízeními (např. WIFI, USB, HDD, NAS), nabízenými na trhu spotřební elektroniky.

Připojení k internetu

TechniSat SONATA 1 lze díky integrovanému modulu WLAN připojit bez dalšího příslušenství i bezdrátově přes Wi-Fi na internet v domácí síti a využívat jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Podpora HTLM5 - přístup k YouTube nebo video-on-demand službám. Po připojení k internetu je možné využívat i příjem hybridního vysílání HbbTV. Možnost ovládat přijímač pomocí chytrého telefonu. Pomocí Android aplikace My TechniSat Mulitiplay se dostanete na všechny vaše filmy, hudbu a fotografie z celé domácí sítě. V rámci instalace více přístrojů produktové řady ISIO v jedné domácnosti nebo kombinované instalace s přístroji, kompatibilními s protokolem DLNA/UPnP, je možné pořízené nahrávky a uložený multimediální obsah v kompatibilních formátech vzájemně sdílet.

Podpora komunikace Bluetooth

TechniSat SONATA 1 umožňuje klasické sdílení multimediálního obsahu přes bezdrátové rozhraní bluetooth, navíc díky protokolu verze 2.1 nechybí podpora funkce A2DP (streamování audio dat) nebo audio-video dálkové ovládání (AVRCP). Příkladem využití těchto funkcí jsou bezdrátové aktivní bluetooth reproduktory nebo bezdrátová bluetooth sluchátkaTechniSat StereoMan ISI

Formáty souborů a kodeky

Produktová řada TechniSat ISIO zmiňuje podporu těch formátů a kodeků:

- Video-Formáty: MP4, M4V, MKV, MOV, MPG, MTS, TS, TS4, VOB, WMV, Xvid, XVID, M2TS, AVI, ASF
- Video-kodeky: MPEG-4, MPEG-2, MPEG-1,H.265, DivX, VC-1
- Audio-Formáty: MP3, WAV, AAC, M4A, MP2
- Obrázky: JPEG, BMP, GIF, PNG

Záznam pořadů

Vše nahráváte bez ztráty kvality a nahrávka obsahuje i všechny dodatečné informace, jako popis z EPG, či zvukové stopy a titulky (formát TS - Transport Stream). Navíc, i pokud nahráváte šifrované programy, nahrávka se uloží odkódovaná a to znamená, že ji můžete přímo v přijímači stříhat (nejčastěji reklamu, nebo přetažený začátek a konec), či ji zálohovat na NAS a do PC nebo po vhodné úpravě zpracovat do DVD formátu. Je-li osazeno více tunerů, lze nahrávat až 2 programy z různých frekvencí nebo tunerů, přičemž je možné současně sledovat nahrávky, uložené na disku.

Dokonale promyšlený plánovač událostí a PVR nabízí nadstandardně i automatický dřívější START plánovaných záznamů a automatické prodloužení délky záznamu o předem definovaný čas. Instalace s jedním CI+ dekodérem mohou využívat funkce zpožděného dekódování šifrovaných záznamů nebo v reálném čase funkce DualDecrypt, pokud ji vložený dekodér podporuje.

HbbTV

Podpora HbbTV je u přijímače TechniSat SONATA 1 samozřejmostí.

Hybridní televize HbbTV je kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu.
Proto má název HbbTV - Hybrid Broadcast (vysílání) Broadband (širokopásmový internet) TV.
S HbbTV nemusíte řešit záznam vašich oblíbených pořadů.

V archívu vysílání televizních stanic, naleznete většinu odvysílaných pořadů, seriálů i zpravodajství. Pomocí HbbTV si pořad v archívu dohledáte, a přehrajete kdykoliv budete chtít.

Skvělé, že? A nic více, než internet k tomu nepotřebujete.

K provozu HbbTV potřebujete pouze připojení k internetu, to je vše. Přijímač k internetu připojíte jednoduše pomocí integrované Wi-Fi nebo kabelem.

Obsah balení

- přijímač
- box do rámečku pro interní HDD 2,5"
- dálkové ovládání + baterie
- propojovací 4K kompatibilní HDMI kabel

Spotřeba

EKO režim (pouze LED): 0,4W
Aktivní režim (aktivní připojení k internetu): 9,7W

Rozměry přijímače

Šířka: 101 cm
Výška: 7.20 cm
Hloubka: 17.5 cm
Hmotnost: 8,5 kg

TechniSat Art.Nr.: 0000/4790

V nabídce od: 30.10.2018EAN: 4019588047907


Související zboží:

předchozí0,- Kč
DO KOŠÍKU0,- Kč
DO KOŠÍKU
další

Fotogalerie produktu TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá


TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 1TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 2TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 3TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 4TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 5TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 6TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 7TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá - foto 8

Video k produktu TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černáPředstavení přijímače TechniSat Sonata 1 - video
Jak zapnout české titulky u videa na Youtube

Pokud se vám při přehrávání videa z Youtube objeví v pravém dolním rohu ikona Titulky, kliknutím na ikonu titulky zapnete. Objeví se např. německé titulky. Dále klikněte na vedlejší ikonu Nastavení (ozubené kolečko). Zde opět klikněte na text Titulky, objeví se nabídka, ve které zvolte Automatický překlad. Z nabídky jazyků vyberte Češtinu. Nyní bude text automaticky překládán a vidíte na obrazovce české titulky. Překlad nemusí být vždy přesný, ale většinou je dobře pochopitelný.

Parametry TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá


Typ
4K Ultra HDAno
Tuner 
2x DVB-CAno
2x DVB-S/S2Ano
2x DVB-T2 (H.265)Ano
DAB+Ano
DVB-T2 (H.265)Ano
Dekódování 
2x CI/CI+Ano
CI/CI+Ano
Funkce
FastScanAno
InternetAno
UnicableAno
Záznam pořadů
Externí diskAno
Interní diskAno
NASAno
Multimédia
BluetoothAno
FotoAno
HbbTVAno
HudbaAno
NASAno
VideoAno
Webový prohlížečAno
Wi-FiAno
Vstupy/výstupy
2x FAno
čtečka SD karetAno
HDMIAno
LANAno
RCA - cinchAno
RF INAno
S/PDIF koaxiálníAno
S/PDIF optickýAno
USBAno
Vhodné pro příjem
freeSATAno
SkylinkAno
Telly (Smart CAM)Ano
Ostatní
AAC AudioAno
HDMI CECAno
Kodek H.265/HEVCAno
Rámeček pro HDDAno
TechniSat ISIOAno
Wi-FiAno
Zvuková lištaAno
 
Barvačerná
Šířka1010 mm
Výška72 mm
Hloubka175 mm

Podpora TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá


K takto označenému obsahu je vyžadována zákaznická registrace

Recenze


01. Recenze přijímače TechniSat SONATA 1   

Ke stažení


02. Český návod k obsluze TechniSat SONATA 1 (1,359.2 kB)  

03. Produktový list TechniSat SONATA 1 (462.2 kB)  


Dotaz k produktu TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá


Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat dotaz či připomínku k produktu:
TechniSat SONATA 1, 4K Ultra HD, zvuk 4x15W ELAC, černá

Pole označené hvězdičkou * jsou povinná a musí být vyplněná. Děkujeme.


Dotazy, týkající se poprodejní technické podpory, poskytujeme pouze v případě, že je zboží zakoupené u nás.
V tomto případě, prosím, uveďte do zprávy i číslo nákupního dokladu nebo sériové číslo výrobku.
V opačném případě, doporučujeme se obrátit na prodejce u kterého jste výrobek pořídili.

Váš dotaz nebo zpráva: *


Jméno:
E-mail: *
Telefon:

  kontrolní kód

Číslo z obrázku : (opište prosím číslo z obrázku)

Osobní údaje zpracováváme dle zásad Ochrany soukromíPřejít na úvodní stránku

Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.