0
Košík je prázdný
0

  Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

  Golden Media UNI-BOX 2

   
  Výrobce
  Golden Media
  Kód

  SRGOLDUNIBOX2

   Popis

   Golden Media UNI-BOX 2 je COMBO (DVB-S2, DVB-T2) Full HD přijímač s vynikajícím designem a možností výměny předního panelu (3 barvy v balení), který překoná vaše očekávání. Umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů v normách DVB-S a DVB-S2 včetně komprese MPEG-4/H.264 a také pozemních digitálních programů v normě DVB-T a DVB-T2. Přístroj pracuje ve vysokém rozlišení až 1080p!

   Příjemné uživatelské prostředí, skvělý obraz a excelentní výbava řadí tento přijímač mezi špičku ve své třídě. Jeden z mála přijímačů na trhu pro příjem v DVB-T2!

   Golden Media UNI-BOX 2 má 1x CI slot a čtečku karet, je ho tedy možno použít také pro příjem kódovaných českých a slovenských programů ze satelitu. Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 a USALS.

   PVR Ready - k přijímači je možno připojit USB disk, na který lze nahrávat TV pořady. Přehrávání MP3, JPEG fotografií. Funkce Time Shift.

   Golden Media UNI-BOX 2 má pamět na 6000 kanálů (TV a rádio). 1 x čtečka SD karet. 1 x SCART TV. RF modulátor. Digitální audio výstup (koaxiální). Wi-Fi ready. Fukce zoom. Uživatelsky přívětivé a mnohojazyčné OSD menu. Přístroj disponuje také LAN konektorem pro připojení k síti. VFD displej s vysokým rozlišením.

   Multimédia: Youtube, podpora videoformátů DivX, XviD, MKV, WMV, AVI, atd.

   Golden Media UNI-BOX 2 je dodáván v továrním nastavení bez úprav, s alternativním firmwarem je univerzální čtečka funkční se staršími kartami Cryptoworks nebo novými kartami ICE/IRDETO (Skylink, CS Link, freeSAT by UPC Direct) - funkcionalita není garantována!

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail