0
Košík je prázdný
0

  Jednorázové čajové sačky, 100 ks

   
  Výrobce
  OmkoTech
  Kód

  OSTEABAG

  EAN

  08594214790144

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  95 Kč
  Vaše cena bez DPH
  79 Kč
  Objednat

   Popis

   Jednorázové sáčky vhodné pro přípravu čajů, kávy nebo na koření při vaření.

   Sáček na louhování sypaného čaje, koření, bylinek

   Pokud zrovna nemáte při ruce příslušenství na louhování čaje a chcete si vychutnat váš oblíbený šálek čaje je tu jednoduché řešení. Stačí nasypat čaj do sáčku, zatáhnout za šňůrku a vložit sáček s čajem přímo do šálku. Dále stačí jen zalít horkou vodou a nechat čaj louhovat podle návodu.

   Sáčky jsou ideální na cesty, neboť jsou velmi skladné a lehké. Sáčky lze také použít na louhování koření v pokrmech nebo louhování bylinek.

   Specifikace:

   - Rozměr: 6 x 8 cm
   - Do sáčků se vejde cca 3 - 8 g herbální směsi
   - Barva: bílá
   - Materiál: netkaná textílie
   - Obsah balení: 100 ks prázdných čajových sáčků

   Víte, že... vyhazovat použité čajové sáčky je chyba. Naleznou mnoho dalších uplatnění

   Všichni to známe. Zalijeme ho vodou, necháme vylouhovat a potom čajový sáček hodíme do odpadkového koše. A to je špatně. I když si myslíme, že po uvaření čaje už máme v ruce nepotřebný odpad, není tomu tak. Sáček od čaje má totiž celou řadu dalších zajímavých využití. Společně se podíváme na to, o jaké se jedná. Je jich více než dost.

   Na ošetření poranění

   Je dobré mít vždy připravený čajová sáček v lednici. Pokud vás štípne hmyz, je vhodné ho hned přiložit na postižené místo. Díky tomu dojde k utlumení svědění, dojde také k utlumení bolestivosti, ale i otoku. A to díky protizánětlivým látkám, které čajové lístky obsahují.

   Pro vaše oči

   Čajový sáček se hodí také pro vaše oči. Je vhodné si lehnout, zavřít oči a na každé si sáček přiložit. Ideálně také studený. Takto je nechte pár desítek minut a pocítíte rozdíl. Oči nebudou působit unaveně, eliminují se vaky pod očima, napuchlost, stejně jako dojde k tomu, že se lze tímto způsobem zbavit i zarudnutí.

   Na eliminaci pachů

   Čajový sáček je dobrým pomocníkem v případě, že vás trápí nežádoucí pachy. Nejenom, že dokáže prostory dobře provonět, ale dokáže také dobře absorbovat pachy nežádoucí. Hodí se proto ve chvíli, kdy vás trápí zápach z lednice. Stačí ho zde na nenápadné místo položit a máte jistotu, že vás problémy s nežádoucím pachem trápit nebudou.

   Do vaší zahrady

   Ano, využijete je také na své zahradě. Pokud chcete hnojit přírodní cestou, jsou sáčky od čaje skvělou volbou. A jejich použití je maximálně jednoduché. Stačí ho rozříznout a obsah sáčku smíchat se zeminou. Nebo můžete zvolit ještě jednodušší způsob, který je založen na tom, že celý sáček do zeminy zahrabete. On bude po dlouhou dobu uvolňovat účinné a také prospěšné látky.

   Na čištění

   Poměrně netradiční, ale rozhodně zajímavé řešení, jak se dá čajový sáček také zajímavě využít. Hodí se na čištění oken. Stačí po skleněné ploše několikrát přejet, potom otřít a vyleštit měkkým hadříkem a okna budou jako nová.

   Podobně lze postupovat, pokud budete chtít vyčistit i své parkety a dodat jim opět přirozený vzhled. I tady stačí, když s nimi budete po zemi přejíždět. Stejný účinek ale mají také v případě jakéhokoliv dřevěného nábytku.

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail