0
Košík je prázdný
0

  Produkt je vyřazen!

  Produkt již není v naší nabídce.

  Kontaktujte prosím, manažera produktu:

  Marek Bezoušek

  bezousek@omko.cz

  GoSAT GS 7055 HDi

   
  Výrobce
  Ostatní
  Kód

  SRGS7055

   Popis

   Satelitní HD přijímač GoSAT GS 7055 HDi s vestavěným licencovaným dekodérem IRDETO PI-sys. Přijímač umožňuje příjem volně vysílaných i kódovaných satelitních programů v normách DVB-S a DVB-S2 včetně komprese MPEG-4/H.264. Vhodný pro příjem českých a slovenských programů pomocí nových karet IRDETO nebo ICE Skylink a IRDETO CS Link, staré karty Cryptoworks nelze použít!! Přijímač GS 7055 HDi umožňuje záznam pořadů na externí USB zařízení.

   Díky funkci Dynamic Channel Management přijímač sám zaregistruje změnu programů a případně je znovu naladí. Mezi další fukce patří Silicon Secure (příprava na párování s kartou). Rychlé přepínání programů, možnost uložení až 6000 TV a rádio předvoleb. Rodičovský zámek. HDMI a YPbPr výstup. Digitální audio S/PDIF výstup. 1x scart, 1x RCA video výstup, 2x RCA audio výstup, 1x USB 2.0.

   Přístroj splňuje přísná kritéria EU na odběr v pohotovostním stavu (< 1 W). Přijímači GoSAT GS 7055 HDi byl udělen certifikát firmou TradeTech pro bezproblémový provoz s novými ICE/Irdeto kartami Skylink!!

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail