0
Košík je prázdný
0

  Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

  Golden Media Wizard HD Vote, kombo DVB-S2 + DVB-T/T2/DVB-C

   
  Výrobce
  Golden Media
  Kód

  SRGOLDWIZVOTE

   Popis

   Golden Media Wizard Vote je multimediální combo Full HD satelitní přijímač vybavený jedním satelitním DVB-S2 tunerem a jedním hybridním tunerem. Hybridní tuner umožňuje příjem pozemní digitální televize v DVB-T/T2 a digitální kabelové televize v DVB-C. Velmi pěkné provedení s VFD displejem zobrazující název programu. Přehledné české menu.

   Příjem programů

   Příjem českých a slovenských programů nabídek Skylink, T-Mobile Televize, freeSAT (dříve UPC Direct) je dostupný po vložení dekódovacího modulu Irdeto (k dispozici je jeden CI slot) a příslušné dekódovací karty.  Zabudovaný dekodér Conax - při použití alternativního řídícího softwaru lze použít jako univerzální dekodér.

   Příjem digitálního pozemního vysílání nejen v DVB-T ale i v DVB-T2!

   Záznam pořadů

   Golden Media Wizard Vote umožňuje záznam programů na externí USB pevný disk nebo flash disk. Nahrávky jsou v zakódovaném tvaru (z FTA kanálů jsou dekódované). Možnost jeden program nahrávat (i kódovaný) a druhý sledovat (pouze FTA). Funkce TimeShift - časový posun.

   Připojení k internetu

   Golden Media Wizard Vote lze připojit k internetu a poslouchat tak internetová rádia . Nainstalována je řada užitečných aplikací jako YouTube, YouPorn, Picasa, RSS čtečka, Google mapy, předpověd počasí a jiné.

   Multimédia

   Golden Media Wizard Vote podporuje přehrávání celé řady běžně používaných video souborů. Podpora přehrávání hudebních souborů mp3. Možnost zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

   Obsah balení

   - přijímač
   - dálkové ovládání + baterie
   - výměnný přední panel
   - český návod

   Rozměry přijímače

   Šířka: 260,0 mm
   Výška: 50,0 mm
   Hloubka: 180,0 mm

   Poznámka

   Golden Media Wizard Vote je dodáván v továrním nastavení bez úprav, s alternativním firmwarem je univerzální dekodér funkční se staršími kartami Cryptoworks nebo s novými ICE/Irdeto kartami Skylink (kromě Irdeto karet M7), T-Mobile Televize a freeSAT (UPC Direct) - funkcionalita není garantována!

   Tento přijímač nemá certifikát Skylink Ready proto nemůže být zajištěna plná kompatibilita se službou Skylink/CS Link. Pro uživatele služby Skylink/CS Link doporučujeme přijímače s certifikací Skylink Ready.

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail