0
Košík je prázdný
0

  Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

  Ferguson Ariva 252 Combo, DVB-S2, DVB-T2, černá

   
  Výrobce
  Ferguson
  Kód

  SRFEAR252COM

   Popis

   Digitální satelitní HD combo přijímač Ferguson Ariva HD 252 s možností příjmu digitálního pozemního (DVB-T/T2, včetně HD) a digitálního satelitního (DVB-S/S2) vysílání s možností příjmu kódovaných programů pomocí dekódovací karty, kterou lze vložit do zabudovaného univerzálního dekodéru.

   Jedná se o nástupce populárního modelu Ariva 250 Combo + navíc je zde již DVB-T2 tuner !! Tento model se vyznačuje rychlým 450 MHz procesorem, která činí přijímač rychlejším a umožňuje přehrávání spousty multimédii a formátů (např. Xvid). Rozlišení až 1920x1080p.

   Přijímač disponuje USB konektorem pod předním krytem a také na zadním panelu přijímače, který umožňuje připojení externího disku (flash, HDD).  V přehrávači Media Player je možné přehrávat soubory MP3, OGG, FLAC, AVI, MPEG, MPG, VOB, TS, TRP, MP4, MKV a prohlížet nahrané fotografie ve formátu JPEG.

   Je možné také nahrávat na připojený disk, případně provádět jednoduše softwarové aktualizace přijímače. Formátování externích pamětí může být NTSF i FAT32. Časovač je až pro 32 událostí. K dispozici je jeden CI slot pro vložení dekódovacího modulu. Funkce TimeShift.

   Ferguson Ariva HD 252 Combo umožňuje jeden satelitní program z jednoho transpordéru nahrávat a současně z téhož transpondéru se na jeden program dívat (pouze nekódovaný). U pozemního vysílání je možné nahrávat dva programy současně z jednoho multiplexu. Při nahrávání pozemního vysílání se můžete dívat na satelitní vysílání a platí to i naopak.

   Síťové funkce - internetové rádia, Youtube, Picasa atd.

   Ferguson Ariva HD 252 Combo je dodáván v továrním nastavení bez úprav, s originálním firmwarem je univerzální čtečka funkční se staršími kartami Cryptoworks (Skylink, CS Link, UPC Direct) nebo s kartami ICE/IRDETO Skylink, CS Link a freeSAT by UPC Direct - funkcionalita není garantována!

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Satelitní přijímače

   Typ HD
   Tuner DVB-S/S2
   DVB-S
   Dekódování UNI čtečka
   CI/CI+
   Záznam pořadů Flash disk
   Externí disk
   Multimédia Hudba
   Foto
   Video
   Vstupy/výstupy USB
   LAN
   Audio cinch
   SCART
   RS-232
   HDMI
   S/PDIF optický
   Vhodné pro příjem freeSAT
   Skylink
   Barva černá
   Černá
   Šířka 260
   Výška 50
   Hloubka 180