0
Košík je prázdný
0

  Emos QUICK V0221, bezdrátová USB nabíječka do auta

   
  Výrobce
  Emos
  Kód

  USBADQUICKAUT

  EAN

  8592920080108

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  699 Kč
  Vaše cena bez DPH
  578 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat

   Popis

   Bezdrátová nabíječka do auta

   Od připojení k internetu až po poslech hudby, svět elektroniky se stává bezdrátovým. A ani nabíjení mobilního telefonu v autě už není výjimkou. USB adaptér V0221 nabije váš mobil za jízdy, bez rizika, že se zamotáte do drátu nebo se vám při hledání konce nabíječky vymkne řízení z ruky. Proto představuje nejbezpečnější formu nabíjení na cestách.

   Tlačítka? Nejsou potřeba

   Nechat se jakkoli rozptylovat při jízdě autem může být velmi nebezpečné. Proto se po všech stránkách vyplatí pořídit si bezdrátový USB adaptér, který výrazně snižuje rizika spojená se ztrátou pozornosti. Jednoduše se smartphonem přiblížíte k nabíjecímu adaptéru, jehož čelisti se díky infra čidlům v dolní části samy rozevřou. Po vložení telefonu se zase zavřou a automaticky se spustí bezdrátové nabíjení (pokud ne, zkuste z mobilu sundat zadní ochranný kryt).

   Až bude váš mobilní telefon opět plný energie, nemusíte nahmatávat žádná tlačítka. Stačí přejet prstem nad bezdotykovým čidlem v dolní části levé hrany a držák se znovu sám automaticky rozevře.

   Bude si rozumět s vaším mobilem?

   Nutnou podmínkou k bezdrátovému nabíjení je, aby váš mobilní telefon podporoval technologii Qi. Většina nejnovějších smartphonů už je takto vybavená automaticky (jejich kompletní seznam najdete tady), starším modelům musíme trochu pomoct. U telefonů, které nemají snadno vyměnitelný zadní díl (např. iPhone), váš problém vyřeší speciální kryt. U ostatních modelů stačí přímo na baterii nalepit Qi samolepku, která zafunguje jako přijímač.

   USB-C adaptér

   Součástí balení bezdrátové nabíječky V0221 je napájecí USB-C kabel, který propojí USB port v autě se samotným mobilním držákem. Tento nejnovější typ konektoru se vyznačuje zejména vysokou přenosovou rychlostí, proto váš mobil nabije do plna až o 80 % rychleji než starší verze USB.

   Ideální na delší cestování autem

   Celkovou bezpečnost tohoto USB nabíjecího adaptéru zvyšují i mnohé elektronické pojistky – ochrana proti přetížení, přepětí a zkratu. Takže pro vaši rodinu, mobilní telefon, auto ani dovolenou nepředstavuje žádnou hrozbu. Váží pouze 120 g a jeho delší strana měří lehce přes 12 cm, proto si nemusíte lámat hlavu, kam ho připevníte. Během vteřiny ho zasunete do větrací mřížky na palubní desce, odkud se ani nehne.

   Specifikace:

   - určeno pro: smartphone
   - max. výstup 1× USB 5 V/1,5 A/7,5 W + QC 3.0-2.0 (9 V/1,2 A/10 W)
   - nabíjení: quick
   - barva: černá
   - hmotnost: 120 g
   - kabel: 1 m
   - LED indikace: ano
   - ochrana proti přetížení, přepětí a zkratu: ano
   - rozměr: 100 × 70 × 125 mm
   - prodejní obal: 1 ks, papírová krabička

   Napájení:

   - vstupní napětí: 5 V/2 A/10 W + 9 V/1,67 A/15 W)
   - produkt: USB bezdrátový adaptér

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   • Výrobce (značka):
   • Emos

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail