VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
28 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Kanály DVB-T


Dostupné kanály pozemní digitální televize DVB-T:

KanálVysílačStát
21Ústí nad Labem – Krušnohorská
Trutnov – Rozhledna
St. Pölten - Jauerling
Hřebečov
Holoubkov
Česká Republika
Česká Republika
Rakousko
Česká Republika
Česká Republika
22České Budějovice – Kleť
Geyer
Zlín – Tlustá hora (DVB-T2)
Valašské Klobouky – Ploštiny (DVB-T2)
Česká Republika
Německo
Česká Republika
Česká Republika
23Benešov – Kozmice
Klatovy – Doubrava
Ochsenkopf
Česká Republika
Česká Republika
Německo
24Wien 1 - Kahlenberg
Praha - Ládví (DVB-T2)
Praha - Novodvorská (DVB-T2)
Praha - Olšanská (DVB-T2)
Hradec Králové – Chlum (DVB-T2)
Pardubice – Slatiňany (DVB-T2)
Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum (DVB-T2)
Olomouc – Slavonín (DVB-T2)
Rakousko
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
25České Budějovice – Kleť (rozhledna)
Jablonec nad Nisou – Černá studnice
Zlín – Tlustá hora
Kłodzko - Czarna Góra
Geyer
Domažlice - Čerchov
Varnsdorf
Česká Lípa - Špičák
Barvičova
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Polsko
Německo
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
26Brno - Kojál (DVB-T2)
Brno - Hády (DVB-T2)
Brno - Barvičova (DVB-T2)
Domažlice - Vraní vrch (DVB-T2)
Frýdek-Místek – Lysá hora (DVB-T2)
Cheb – Zelená hora (DVB-T2)
Jáchymov – Klínovec (DVB-T2)
Jeseník – Praděd (DVB-T2)
Jihlava – Javořice (DVB-T2)
Liberec – Ještěd (DVB-T2)
Mikulov - Děvín (DVB-T2)
Ostrava - Hošťálkovice (DVB-T2)
Ostrava - Slezská Ostrava, Hladnov (DVB-T2)
Pardubice – Krásné (DVB-T2)
Praha - Cukrák (DVB-T2)
Praha - Žižkov (DVB-T2)
Plzeň - Krašov (DVB-T2)
Sušice - Svatobor (DVB-T2)
Valašské Klobouky – Ploštiny (DVB-T2)
Votice – Mezivrata (DVB-T2)
Trutnov – Černá hora (DVB-T2)
Zlín – Tlustá hora (DVB-T2)
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
27Bratislava - Kamzík
Brotjacklriegel
Löbau
Slovenská Republika
Německo
Německo
28Hoher Bogen
Brno - Barvičova (DVB-T2)
Brno - Hády (DVB-T2)
Ostrava - Hošťálkovice (DVB-T2)
Ostrava - Slezská Ostrava, Hladnov (DVB-T2)
Votice – Mezivrata (DVB-T2)
Jihlava – Javořice (DVB-T2)
Pardubice – Krásné (DVB-T2)
Trutnov – Černá hora (DVB-T2)
Frýdek-Místek – Lysá hora (DVB-T2)
Jeseník – Praděd (DVB-T2)
Brno - Kojál (DVB-T2)
Mikulov - Děvín (DVB-T2)
Teplice – Vodárna (DVB-T2)
Ústí nad Labem – Krušnohorská (DVB-T2)
Mariánské Lázně – Dyleň (DVB-T2)
Německo
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
29Kojál
Barvičova
Hády
Mikulov - Děvín
Příbram
Žďár nad Sázavou – Harusův vrch
Dresden - Wachwitz
České Budějovice – Včelná
Jablonec nad Nisou – Černá studnice
Ochsenkopf
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Německo
Česká Republika
Česká Republika
Německo
30Jihlava – Javořice
Ústí nad Labem – Krušnohorská
Teplice – Vodárna
Jelenia Góra - Śnieżne Kotły
Holoubkov
Kamýk nad Vltavou
Michalovice
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Polsko
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
31St. Pölten - Jauerling
Praha - Žižkov (DVB-T2)
Praha - Cukrák (DVB-T2)
Liberec – Ještěd (DVB-T2)
Plzeň - Krašov (DVB-T2)
Domažlice - Vraní vrch (DVB-T2)
Cheb – Zelená hora (DVB-T2)
Ústí nad Labem – Buková hora (DVB-T2)
Chomutov – Jedlová hora (DVB-T2)
Brno - Barvičova (DVB-T2)
Ostrava - Lanová (DVB-T2)
Jáchymov – Klínovec (DVB-T2)
Sušice - Svatobor (DVB-T2)
Zlín – segment (DVB-T2)
Rakousko
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
32České Budějovice – Kleť (rozhledna)
Pardubice – Krásné
Svitavy – Kamenná horka
Žilina - Křížava
Geyer
Ještěd – skokanské můstky
Domažlice - Čerchov
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Slovenská Republika
Německo
Česká Republika
Česká Republika
33Jihlava – Javořice
Ústí nad Labem – Buková hora
Chomutov – Jedlová hora
Zlín – Tlustá hora
Valašské Klobouky – Ploštiny
Hoher Bogen
Brotjacklriegel
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Německo
Německo
34Krašov
Domažlice – Vraní vrch
Pardubice – Krásné
Wien 1 - Kahlenberg
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Rakousko
35Jihlava – Javořice
Karlovy Vary – Tři kříže
Cheb – Zelená hora
Jáchymov – Klínovec
Žilina - Křížava
Jelenia Góra - Śnieżne Kotły
Svitavy – Říční
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Slovenská Republika
Polsko
Česká Republika
36Karlovy Vary – Tři kříže
Cheb – Zelená hora
Jáchymov – Klínovec
Jeseník – Praděd
Dresden - Wachwitz
Löbau
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Německo
Německo
37Ládví
Novodvorská
Valašské Meziříčí – Radhošť
Ostrava – Hošťálkovice
Frýdek-Místek – Lysá hora
Plzeň – Košutka
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
38Plzeň – Vodárna
Trutnov – Černá hora
Ostrava – Lanová
Příbram – Hvězdárna
Beroun – Lhotka
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
39České Budějovice – Kleť
Pardubice – Krásné
Svitavy – Kamenná horka
Dresden - Wachwitz
Löbau
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Německo
Německo
40Kojál
Barvičova
Hády
Mikulov - Děvín
Žďár nad Sázavou – Harusův vrch
Trutnov – Černá hora
Brotjacklriegel
Ochsenkopf
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Německo
Německo
41Žižkov
Cukrák
Votice – Mezivrata
Zlín – Jižní svahy
Uherské Hradiště – Rovnina
Wisła - Skrzyczne
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Polsko
42Ládví
Novodvorská
Olšanská
Jihlava – Větrný Jeníkov
Zlín – Jižní svahy
Uherské Hradiště – Rovnina
Frenštát pod Radhoštěm– Velký Javorník
Hoher Bogen
Šumperk - Háj
Třebíč - Vartemberk
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Německo
Česká Republika
Česká Republika
43Liberec – Ještěd
Brno - Jihlavská (DVB-T2)
Uherské Hradiště – Rovnina (DVB-T2)
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
44Rakovník – Louštín
Benešov – Kozmice
Olomouc – Slavonín
Bratislava - Kamzík
Náchod
Kutná Hora
Blansko – Veselice
Klatovy - Doubrava
Zlatý Chlum
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Slovenská Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
45Mariánské Lázně – Dyleň
Hradec Králové – Chlum
Ústí nad Orlicí – Andrlův chlum
Opava – Hlubočec
Ostrava – Lanová
Jáchymov – Klínovec
Hřebečov
Bruntál - Čas
Jeseník - Studniční Vrch
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
46Barvičova - gymnázium
Jihlavská - FN Bohunice
Znojmo - Deblínek
Hodonín - Starý Poddvorov
Ládví
Strahov
Zelený pruh
Příbram – Hvězdárna
Jablonec nad Nisou – Mírové náměstí 19
Vyškov
Vsetín – Lysá hora
Pardubice - město
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
47Barvičova - gymnázium
Jihlavská - FN Bohunice
Žižkov
Plzeň - město
Vsetín - Lysá hora
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
48Krašov
Domažlice – Vraní vrch
Ostrava – Hošťálkovice
Sušice - Svatobor
Pardubice – Slatiňany
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
49České Budějovice – Kleť
Vimperk – Mařský vrch
Zlín – Tlustá hora
Valašské Klobouky – Ploštiny
Jelenia Góra - Śnieżne Kotły
Katowice - Kosztowy
Sušice - Svatobor
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Polsko
Polsko
Česká Republika
50Jihlava – Větrný Jeníkov
Vimperk – Mařský vrch
Jáchymov – Klínovec
Olomouc – Slavonín
Blansko - Veselice
České Budějovice - Kleť
Ostrava - Hošťálkovice
České Budějovice – Kleť (DVB-T2)
Ústí nad Labem – Buková hora (DVB-T2)
Vimperk – Mařský vrch (DVB-T2)
Chomutov – Jedlová hora (DVB-T2)
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
51Jeseník – Praděd
Katowice - Kosztowy
Mikulov – Děvín
Žižkov
Karlovy Vary – Tři kříže
Ústí nad Labem - Klíše
Liberec - město
Cukrák
Česká Republika
Polsko
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
52Krašov
Liberec – Ještěd
Žilina - Křížava
Sušice - Svatobor
Jihlava – Rudný
Olomouc - Radíkov
Česká Republika
Česká Republika
Slovenská Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
53Žižkov
Cukrák
Votice – Mezivrata
Raspenava – Chlum
Jeseník – Praděd
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
54Vsetín – Bečevná
Valašské Meziříčí – Radhošť
Ostrava – Hošťálkovice
Frýdek-Místek – Lysá hora
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
55Ústí nad Labem – Buková hora
Nové Mesto n/V - Veľká Javorina
Kłodzko - Czarna Góra
Wisła - Skrzyczne
Katowice - Kosztowy
Holoubkov
Česká Republika
Slovenská Republika
Polsko
Polsko
Polsko
Česká Republika
56Plzeň – Vodárna
Bratislava - Kamzík
Nové Mesto n/V - Veľká Javorina
Sušice - Svatobor
Beroun - Lhotka
Prachatice - Křeplice
Nový Jičín – Veselský Kopec
Česká Republika
Slovenská Republika
Slovenská Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
57Nové Mesto n/V - Veľká Javorina
Malešice
Hradec Králové - Hoděšovice
Slovenská Republika
Česká Republika
Česká Republika
58Ústí nad Labem – Buková hora
Chomutov – Jedlová hora
Vsetín – Bečevná
Kłodzko - Czarna Góra
Wisła - Skrzyczne
Zlín – Tlustá hora
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Polsko
Polsko
Česká Republika
59Kojál
Barvičova
Hády
Žižkov
Cukrák
Hrabyně – Památník
Klimkovice – Sanatorium
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
60Karlovy Vary – Tři kříže
Liberec – Ještěd
Trutnov – Černá hora
Svitavy – Kamenná horka
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Česká Republika
Příjem je vždy individuální v daném místě s ohledem na kvalitu a dostupnost signálu DVB-T. Omko Digital a.s. není provozovatelem vysílačů ani multiplexů, v případě poruchy, kontaktujte jejich provozovatele.

Modře jsou označené vysílače, které vysílají v normě DVB-T2.


Kam dál?

Příjem digitální televize DVB-T (přehled programů)
Přejít na úvodní stránku

Mohlo by Vás zajímat

Sortiment a příslušenství pro příjem DVB-T a DVB-T2:
Antény  | Set top boxy  | Zesilovače  | Předzesilovače  | Slučovače  | Odlaďovače a propusti

Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Dům, byt a zahrada
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2018 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.