0
Košík je prázdný
0

  Digitální tester kvality vody OmkoTech UNI 7v1, nejen pro bazény, bluetooth aplikace

  Zákazníci nejvíce nakupují

  Výrobce
  OmkoTech
  Kód

  MPV71BL

  EAN

  08594214790120

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  1 995 Kč
  Vaše cena bez DPH
  1 649 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat

   Popis

   Digitální tester kvality vody OmkoTech UNI 7v1 je revoluční zařízení navržené pro měření a monitorování různých parametrů vody s maximální přesností a spolehlivostí. S touto inovativní technologií můžete snadno získat důležité informace o vaší vodě přímo do vašeho mobilního telefonu.

   Tester kvality vody OmkoTech UNI 7v1 je nezbytným nástrojem pro každého, kdo dbá na kvalitu vody, ať už doma, ve firmě či veřejném prostředí. S jeho pomocí lze snadno monitorovat vodu a zajistit, aby byla bezpečná a vhodná pro různé účely, od pitné vody až po specifické průmyslové aplikace.   Vlastnosti výrobku:

   Všestrannost 7v1: Tento tester kombinuje sedm klíčových funkcí do jednoho zařízení. Měří pH, EC (elektrickou vodivost), teplotu vody, TDS (celkové rozpuštěné látky), salinitu, ORP (okyselovací-redukční potenciál) a teplotu okolí.
   Přesné měření: S vysoce přesnými senzory poskytuje tester spolehlivé výsledky měření, což umožňuje uživatelům identifikovat širokou škálu parametrů vody s velkou přesností
   Jednoduché ovládání: Intuitivní design a uživatelsky přívětivé rozhraní umožňují snadné používání i pro ty, kteří nemají zkušenosti s podobnými zařízeními. Stačí namočit senzor do vody a sledovat výsledky na displeji.
   Dlouhodobá výdrž baterie: S nízkou spotřebou energie je tester vybaven dlouhotrvající baterií, což umožňuje dlouhodobé používání bez časté potřeby výměny baterie
   Kvalitní provedení: Robustní konstrukce a odolné materiály zaručují dlouhou životnost a odolnost zařízení i při častém používání.

   Aplikace Yinmik pro komunikaci s mobilním telefonem přes Bluetooth. Aplikace je dostupná pro Android i IOS a umožňuje i ukládání naměřených hodnot.


   Specifikace výrobku:

   Vodotěsné pouzdro: Zaručuje ochranu před vlhkostí a umožňuje používání v různých prostředích.
   Rozsah teplot: 0,19 °C - 60,0 °C nebo 32,0 °F - 140,0 °F, což umožňuje měření teploty v širokém rozmezí
   Přesnost: ± 0,5 °C zajišťuje spolehlivé a přesné měření
   Rozlišení měření: 0,1 °C umožňuje detailní sledování i jemných změn teploty
   Kompenzace teploty kapaliny (ATC): Zajišťuje, že měření je korigováno v závislosti na teplotě měřené kapaliny
   Napájení: Baterie typu LR44 (3x1,5V). Baterie nejsou součástí balení a je nutné je zakoupit samostatně
   Kalibrace: 3-bodová automatická kalibrace, což zajistí přesnost měření
   Automatické vypnutí: Po 5 minutách nečinnosti se zařízení automaticky vypne, což šetří energii a prodlužuje životnost baterií
   Rozměry: 183 x 37 x 37 mm zaručují kompaktní velikost pro snadné přenášení a skladování
   Hmotnost: 0,091 kg zajišťuje lehkost a pohodlné používání

    

   Testované veličiny:

   1. EC: Elektrická vodivost
   Rozsah: 0-10000us/cm , 10.01- 19.99mS/cm , 20.1400.0mS/cm (přepínání rozsahu je automatické) Rozlišení: 1uS/cm; 0.1mS/CM;
   Přesnost: ±2% F.S.

   2. TDS: TDS je celkový obsah rozpuštěných pevných látek,jinak celková hmotnost všech pevných látek(minerály,soli nebo železo), které jsou rozpuštěny v daném objemu vody v litrech(mg/l) nebo v částech na milion(PPM).
   Rozsah: 0-10000ppm, 10.1- 200.0ppt (Přepínání v aplikaci)
   Rozlišení: 1ppm; 0.1ppt
   Přesnost: ±2% F.S.

   3. Salinity: Salinita (slanost) mořské vody označuje koncentraci minerálních látek (solí) rozpuštěných v mořské vodě. Nejčastěji bývá měřena v promile (‰) nebo v gramech na litr roztoku. Je-li salinita mořské vody 35 - 50 ‰, znamená to, že v každém litru je rozpuštěno 35 gramů soli.
   Rozsah: 0-10000ppm , 10.1-200.0ppt , 0.01%-25.00%
   Rozlišení: 1ppm; 0.1ppt; 0.01%
   Přesnost: ±2%FS. 0.01-5.00% (±0.1%): 5.1-25.0% (±1%)

   4.pH: Pomocí dvou písmen pH vyjadřujeme zda jde o kyselou nebo zásaditou vodu. Ve skutečnosti stačí vědět, že hodnota pH se pohybuje od 1-14. Ideální hodnota pH se pohybuje v hodnotách 7 - 7.2, kdy mluvíme o neutrálním pH. Zvýšením pH vody nad hodnotu 7 dosáhnete živou vodu, nazývanou i alkalická, jejíž hlavně účinky souvisejí s celkovou detoxikací lidského organismu. Považujeme ji za nejvhodnější vodu na pití. Naopak jeho snížením získáte vodu kyselou, ideálně vhodnou k dezinfekci. Kyselá voda je také velmi účinná na atopický ekzém a podobně.
   Rozsah: 0.01-14.00рH
   Rozlišení: 0.01pH
   Přesnost: ±0.05

   5. ORP: Oxidačně redukční potenciál (ORP), je hodnota, která charakterizuje přítomnost oxidačních nebo redukčních látek v kapalině. Kladné hodnoty ORP charakterizují oxidační kapalinu, záporné naopak redukční kapalinu. Vysoké záporné hodnoty ORP tedy fungují jako silný antioxidant.
   Rozsah:±999mv
   Rozlišení: 1mv
   Přesnost:±2mv

   6. S.G: Specifická hmotnost vody - 1.000 -1.222 Co je to specifická hmotnost?
   Specifická hmotnost, formálně známá jako relativní hustota, je měřítkem hustoty látky ve srovnání s hustotou vody. U pevných látek a kapalin se specifická hmotnost obecně měří ve vztahu k vodě ve svém nejhustším stavu (při teplotách 4 Celsia nebo 39,2 Fahrenheita) a pro plyny do vzduchu v pokojové teplotě. Protože se jedná o poměr, je dán bez jednotek.
   Specifická hmotnost/gravitace/ ukáže, zda se něco vznáší nebo klesná. Pevné látky a kapaliny se měří proti vodě, takže pokud je specifická hmotnost menší než jedna, bude se vznášet, pokud je vyšší než jedna, bude klesat.

   7. Teplota vody - 0,19 °C do 60,0 °C.


   V nabidce od:10.01.2023

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail