0
Košík je prázdný
0

  Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

  Chytrý robotický vysavač TEESA SMART VAC PRO, WiFi app Tuya Smart

   

  -2%

  Výrobce
  TEESA
  Kód

  LPTSA5045

  EAN

  5901890073202

   Popis


   Úklidový robot, bezdrátový vysavač s aplikací Teesa

   Úklidový robot Teesa SMART VAC PRO

   Přemýšlíte, jaký automatický vysavač se bude hodit do vaší domácnosti? Máme zařízení, které se přizpůsobí vašim potřebám a dokonale za vás uklidí váš dům! To je čisticí robot TEESA SMART VAC PRO.


   Mapování prostředí

   Při prvním úklidu Teesa SMART VAC PRO analyzuje místnost pomocí laserového senzoru a vytvoří její mapu. Díky tomu budou podlahy v každé místnosti vašeho domu zářivě čisté.

   Čistící robot s laserem


   Vysoká účinnost čištění

   Pokročilý úklidový robot Teesa díky 4 úrovním sacího výkonu a také pevnému rotačnímu hlavnímu kartáči a dvěma bočním kartáčům dokonale vysaje nečistoty z jakéhokoli povrchu, dokonce i nečistoty hromadící se na okrajích či rozích.

   Vysoká účinnost čištění
   4 režimy čištění

   4 režimy čištění

   Teesa SMART VAC PRO má 4 režimy, díky kterým můžete uklidit pouze vybrané místo nebo oblast v domě, ale i jakýkoli pokoj, například dětský pokoj. Můžete také zvolit automatický režim pro úklid celého bytu.

   Robotické čištění s mopováním

   Robotické čištění
   s mopováním

   Chcete rychle osvěžit podlahy doma? Neztrácejte čas, na to jsou čistící roboti! Stačí přiložit hadřík a naplnit nádržku na vodu a robot Teesa SMART VAC PRO vybavený funkcí mopování bude nejen vysávat, ale také umývat podlahy ve vaší domácnosti.

   Identifikace povrchu

   Identifikace povrchu

   Inteligentní čisticí robot Teesa je perfektní pro čištění jakéhokoli povrchu. Navíc díky funkci Auto Boost přístroj automaticky rozpozná povrch a zvýší sací výkon, když je na koberci.

   Automatický návrat do stanice

   Automatický návrat
   do stanice

   Při výběru úklidového robota Teesa se nemusíte o nic starat. Po ukončení práce nebo při výrazném poklesu nabití baterie se vysavač sám vrátí do dokovací stanice. Zařízení automaticky obnoví provoz, jakmile úroveň baterie dosáhne 80 %.

   Úklidový robot s aplikací Tuya

   Správa v aplikaci Tuya

   Pro správu funkcí úklidového robota Teesa nemusíte být doma. K jeho správnému fungování vám postačí pouze domácí Wi-Fi síť a dedikovaná aplikace Tuya Smart. Díky němu můžete na dálku ovládat chod zařízení, zvolit režim úklidu, nastavit virtuální stěny a plochy, které se nebudou uklízet, a vytvořit plán úklidu.

   Hlasová upozornění

   Hlasová upozornění

   Úklidový robot Teesa má ještě jednu důležitou výhodu. Bude vás informovat o všem - o režimu startu a provozu, stavu nabití baterie, nutnosti kontroly kartáčků a dalších problémech. A to vše v polštině. Stačí si v aplikaci nastavit příslušný oznamovací jazyk!

   Nízký čisticí robot

   Vyčistí jakýkoli prostor

   Úklidový robot SMART VAC PRO je vysoký 10 cm, takže snadno uklidí podlahu i v těch nejmenších zákoutích a pod nízkým nábytkem. Navíc se nebojí vysokých prahů nebo pásů propojujících místnosti. Robot Teesa bude volně překonávat překážky vysoké až 2 cm.

   Vysavač s HEPA filtrem

   Máte problém s alergií a nevíte, jaký úklidový robot bude pro vás ten pravý? Vyberte si model s HEPA filtrem, který dokáže zastavit částice nečistot, viry, bakterie a další mikroorganismy. Užijte si čisté podlahy a čerstvý vzduch u vás doma. Aktuální úroveň spotřeby HEPA filtru můžete zkontrolovat v aplikaci Tuya Smart.

    

    

    Technická data: - Připojení: Wi-Fi (přes aplikaci) - Sací výkon: 3000 Pa (4 úrovně) - Filtr: HEPA 11 - Kapacita nádoby na prach: 600 ml - Kapacita nádrže 2v1: - Nádržka na vodu: 300 ml - Nádoba na prach: 350 ml - Úklidová plocha: 100 m2 - Pracovní doba: 60 - 100 minut - Doba nabíjení: přibližně 3 hodiny - Hladina hluku: = <65 dB Obsah balení: - 3x HEPA 11 filtr - 2v1 nádrž - 2x mopovací hadřík - dálkové ovládání - 2 páry bočních kartáčů - čistící kartáč - dokovací stanice - AC adaptér Hmotnost a rozměry: Hmotnost: 3,1 kg Rozměry (průměr x výška): 35 x 10 cm Napájení: - Výkon: 48W - Baterie: 14,4 V; 2600 mAh - AC adaptér: vstup 100-240 V~; 50/60 Hz, výstup: 24V/1A


   V nabidce od:02.05.2023

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail