0
Košík je prázdný
0

  Chytrý detektor kouře XTREME TD-30, Wi-Fi app TUYA Smart LIFE

   
  Výrobce
  XTREME
  Kód

  PRL50642

  EAN

  5900804121657

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  799 Kč
  Vaše cena bez DPH
  660 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat

   Popis

   Detektor kouře XTREME TD-30 s možností konfigurace prosřednictvím aplikace Tuya Smart Life přes Wi-Fi. Apklikace Tyua Smart Life umožnuje správu mnoha chytrých zařízení na trhu a je jednou z nejpoužívanějších aplikací pro správu chytré domácnosti.

   Výběr místa instalace

   Aby se zajistila maximální úroveň ochrany, doporučuje se instalovat detektor ve všech místnostech a na každé úrovni obytné budovy (vždy tam, kde existují zařízení nebo instalace, které mohou představovat potenciální zdroj požáru, ale i v jiných místnostech).

   Doba použitelnosti zařízení

   Průměrná doba použitelnosti zařízení (elektronický senzor) je asi 5 let. Tato doba je úzce závislá na podmínkách prostředí, ve kterých zařízení pracovalo, data výroby, množství aktivace alarmu atd.) Doporučuje se pravidelně nahradit po pěti letech za nové.

   Bezpečnostní instrukce

   Aby se minimalizovala hrozbu, pravidelně (alespoň jednou ročně) by mělo být přistoupeno ke kontrole topného systému kvalifikovanými specialisty, ventilačního systému, komínů a výfukových plynů ze zařízení poháněných palivem.

   Všechna topná zařízení musí být vždy instalována v souladu s pokyny výrobce a dodržovat místní stavební předpisy. Všechna zařízení by měla být instalována a kontrolována odborníky po instalaci.

   Měli byste pravidelně zkoumat kombinace palivových nebo výfukových trubek, pro všechny úniky, trhliny, trasy rzi, atd. Je nezbytné seznámit všechny členy domácnosti s alarmovými zařízeními používanými v instalaci.

   V nabidce od:11.04.2022

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail