0
Košík je prázdný
0

  TechniSat TechniStar S5, černý

  Novinka

  Výrobce
  TechniSat
  Kód

  SRTECHSTARS5

  EAN

  4019588047181

  Dostupnost
  Vaše cena s DPH
  3 590 Kč
  Vaše cena bez DPH
  2 967 Kč
  Záruka
  24 Měsíce
  Objednat

   Popis

    
    
   Digitální satelitní přijímač Technisat TECHNISTAR S5 s HDTV je prvotřídním poměrem ceny a výkonu z dílny německého výrobce. Díky rozsáhlým multimediálním možnostem a četným doplňkovým digitálním službám nabízí maximální funkčnost a nejlepší uživatelský komfort. Integrované rozhraní CI+ umožňuje také využití obsahu Pay TV, kupř. B. HD+, možné. K tomu potřebujete vhodný CI+ modul a kartu s předplatným od příslušného poskytovatele. S moduly Irdeto a CAM701 je ideálním přijímačem pro příjem Skylink TV.
    
    
    
    
    
   Hlavní výhody

   HDTV tuner (DVB-S/S2)

   DVRready: Funkce digitálního videorekordéru pro záznam na paměťové médium USB

   Timeshift (ve spojení s externím paměťovým médiem)

   Vhodné i pro karavany 12V napájecí zdroj

   Streamování multimédií v domácí síti (přes UPnP, server)

   Elektronická programová informační služba SIEHFERN INFO

    

    

   Automatická instalace

   Díky snadno srozumitelné, automaticky podporované službě AUTOINSTALL můžete své zařízení poprvé snadno nakonfigurovat přímo z křesla pomocí dálkového ovladače. AUTOINSTALL vás krok za krokem provede nejdůležitějšími nabídkami nastavení, zatímco srozumitelné texty nápovědy vysvětlují možnosti.

    
    
   <h2 class='lazyIMG font150'>Výběr země</h2><p>Při prvním použití zařízení vyberte jeden ze 14 aktuálně dostupných operačních jazyků. Patří mezi ně němčina, angličtina, francouzština, španělština, italština, turečtina, švédština, portugalština, ruština, norština, polština, čeština, maďarština a holandština. Tímto způsobem zajistíme, že si vy a vaše zařízení TechniSat budete perfektně rozumět hned od začátku. Navíc se zde nastavuje nastavení země – samozřejmě ve zvoleném operačním jazyce. V závislosti na zemi, ve které zařízení provozujete, jsou automaticky poskytovány informace o časovém pásmu a řazení seznamů programů.</p>

   Výběr země

   Při prvním použití zařízení si vyberete jeden ze 14 aktuálně dostupných operačních jazyků. Patří mezi ně němčina, angličtina, francouzština, španělština, italština, turečtina, švédština, portugalština, ruština, norština, polština, čeština, maďarština a holandština. Tímto způsobem zajistíme, že si vy a vaše zařízení TechniSat budete perfektně rozumět hned od začátku. Navíc se zde nastavuje nastavení země – samozřejmě ve zvoleném operačním jazyce. V závislosti na zemi, ve které zařízení provozujete, jsou automaticky poskytovány informace o časovém pásmu a řazení seznamů programů.

    
    
   <h2 class='lazyIMG font150'>Konfigurace antény</h2><p>AUTOINSTALL se také stará o nastavení přijímaných signálů. Při příjmu satelitního příjmu jsou přítomné anténní signály automaticky rozpoznány, nakonfigurovány a kvalita příjmu je jasně zobrazena. V případě potřeby zde můžete provést podrobné nastavení. Kromě konfigurace antény AUTOINSTALL také zkontroluje síťové připojení (pokud je na zařízení k dispozici) a naváže připojení k internetu. Pokud je pro zařízení k dispozici nový software, nainstaluje se také jako součást počáteční instalace s TECHNIMATIC.</p>

   Konfigurace antény

   AUTOINSTALL se také stará o nastavení přijímaných signálů. Při příjmu satelitního příjmu jsou přítomné anténní signály automaticky rozpoznány, nakonfigurovány a kvalita příjmu je jasně zobrazena. V případě potřeby zde můžete provést podrobné nastavení. Kromě konfigurace antény AUTOINSTALL také zkontroluje síťové připojení (pokud je na zařízení k dispozici) a naváže připojení k internetu. Pokud je pro zařízení k dispozici nový software, nainstaluje se také jako součást počáteční instalace s TECHNIMATIC.

    
    

   V nabidce od:14.11.2023

   Zařazení

   Dotaz

   Dotaz k tomuto produktu

   Váš e-mail
   Dotaz

   Ostatní

   Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

   Váš e-mail
   Cena bez DPH
   Cena s DPH
   WWW
   Komentář
   Mám o tento produkt zájem

   Zaslat informaci o produktu známému

   Váš e-mail
   Zaslat na e-mail
   Komentář

   Nalezli jste chybu?

   Popis závady
   Váš e-mail

   Parametry

   Satelitní přijímače

   Typ HD
   Tuner DVB-S/S2
   Dekódování Conax
   CI/CI+
   Funkce FastScan
   Unicable
   Záznam pořadů Flash disk
   Externí disk
   Multimédia Hudba
   Foto
   Video
   Wi-Fi
   Vstupy/výstupy USB
   LAN
   S/PDIF koaxiální
   HDMI
   A/V Jack
   Vhodné pro příjem Telly (Smart CAM)
   freeSAT
   Skylink
   Ostatní AAC Audio
   Napájení 12V
   HDMI CEC
   Barva černá
   Černá
   Šířka 220
   Výška 45
   Hloubka 177

   Nový eshop

   Vážení zákazníci,

   vítáme Vás v novém e-shopu, kde momentálně probíhá finalizace přenosu dat a některé funkcionality nemusejí být dostupné..

   Pro jakékoli informaci o produktu, objednávce či přepravě, jsme Vám k dispozici na 608887681, 777730241, nebo 774737071.

   Děkujeme za trpělivost a odměnou nám všem bude modernější, rychlejší a přehlednější internetový obchod.

   Omko je s Vámi již 33.rokem.

   Vaše Omko Digital a.s.