VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

Specializovaný obchod Omko Digital s anténní a satelitní technikou, kde najdete satelitní komplety a příjímače, set-top-boxy, televize a veškeré příslušenství pro příjem digitální televize.Vše o pozemní a satelitní televizi
Sledujte digitálně

Řešení pro příjem satelitní i pozemní digitální televize

Dodáváme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní digitální vysílání české i slovenské televize. Pro příjem digitálního signálu vám můžeme nabídnout set top boxy, satelitní komplety s kartou nebo rovnou nové LED televizory, které příjem digitálního vysílání již umí.

Příjem pozemní digitální televize DVB-T a DVB-T2

Sledujte digitálně Pro příjem pozemní digitální televize vám doporučíme osvědčené DVB-T/DVB-T2 přijímače. V případě zájmu si můžete vybrat také kompletní řešení pro příjem digitální televize - prodáváme antény, zesilovače, rozbočovače, slučovače, LCD televize a řadu dalších komponent pro televizní rozvody. Naše vybavení vám umožní příjem až několika desítek českých a zahraničních programů.
Víte, že? Příjem digitální televize je zdarma. Další informace o DVB-T nebo nového standardu DVB-T2.

Satelitní příjem digitální televize DVB-S a DVB-S2

Satelitní komplety Nabízíme výhradně prověřené a osobně ozkoušené satelitní komplety a další vybavení pro příjem digitální televize DVB-S/DVB-S2.

Satelitní komplety obsahují vše potřebné pro okamžitý příjem digitální televize, jsou vhodné i pro dvě a více televizí a umožňují příjem jak české a slovenské televize ze satelitu, tak i tisíců zahraničních programů od sportovních po erotické. Satelitní komplety můžete také vozit s sebou na dovolenou po celé Evropě.

Mimo satelitních kompletů nabízíme osvědčené satelitní přijímače a řadu dalšího příslušenství - dekódovací karty a moduly, paraboly, konvertory a řadu dalších.

Společná televizní anténa (STA)

TV rozvody, STA Zajišťujeme renovace, výstavbu, úpravy a servis společné televizní antény (STA). Služby pro společné televizní antény zajišťujeme po celé ČR i na Slovensku. Kromě toho se zabýváme také instalací digitální televize pro bytové domy, hotely a všechna místa, kde jsou potřebné společné TV rozvody. Více informací v sekci TV rozvody, STA.


Přejít do katalogu zboží
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.