VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

TechniSat TechniCorder ISIO S

HD satelitní přijímač (s vestavěným diskem) z exkluzivní řady TechniSat PremiumLine


TechniSat TechniCorder ISIO S

TechniSat TechniCorder ISIO S

Vlastnosti
 • Integrovaný dekódovací systém Conax se 2 čtečkami karet
 • Vestavěný pevný disk 1TB
 • Luxusní aluminiové dálkové ovládání s podstavcem
 • Perfektně provedený LED displej
 • Rozměry přijímače odpovídající standardu HI-FI
 • 2x CI/CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu
 • Elektronický programový průvodce na 7 dní (EPG/SFI)
 • AutolInstall (lnstalační asistent)
 • Technologie PIN-Code pro TechniRouter
 • TechniFamily
 • Síťové připojení přes WLAN (pomocí USB-WLAN adaptéru)
 • Favoritní seznamy
 • Teletextové titulky
 • 5 000 míst k uložení programů
 • 3x rozhraní USB 2.0
 • Rozhraní Ethernet 10/100 Mbit/s
 • 1x konektor Scart
 • HDMI digitální výstup s podporou HDCP
 • DiSEqC 1.0, 1.2, USALS, UNICABLE
 • HE-AAC audio
 • Dolby Digital AC3 digitální výstup
 • Komfortní menu na obrazovce (OSD) ve 14 jazycích
Ke stažení

TechniSat TechniCorder ISIO S je high endový dvou tunerový FULL HD satelitní přijímač, který umožňuje příjem nejen SD, ale i HD kanálů a to jak v kompresi MPEG-2 tak i v kompresi MPEG-4/H.264. Přijímač je rovněž schopen zpracovávat signály v normě DVB-S2 a pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i.

TechniCorder ISIO S má základní vlastnosti shodné jako Digit ISIO S International Edition. Jsou zde však některé podstatné rozdíly, které si následně popíšeme.

Opět můžeme přijímač připojit k internetu a využívat jej i jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Přístroj se může připojit k portálu ISIO Live!, což je speciální stránka TechniSatu, kde firma představuje novinky ze svého portfolia a další služby.

Při připojení k internetu je možné využívat i novou technologii HbbTV, kterou už naplno provozuje několik německých programů a v ČR ji na programu ČT 24 testuje Česká televize.

Přijímač umožňuje záznam programů na vestavěný pevný disk, flash disk (externí pevný disk připojený přes USB 2.0) nebo na SD/MMC kartu. Můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý sledovat nebo ho také nahrávat. Za určitých podmínek je možné nahrávat dva programy současně.

Samozřejmostí je, že přijímač splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

Přijímač je vybaven dekodérem Conax a dvěma sloty pro CI/CI+ moduly, do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu.

Doporučené CA moduly pro přijímače TechniSat ISIO

Pokud máte dva moduly a osazeny oba tunery můžete nahrávat ze dvou transpondérů nezávisle a hlavně záznam je v dekódovaném tvaru! Toto lze označit jako za plnohodnotné využití tohoto přijímače. Jste tedy nezávislí na změnách OP klíčů operátorem.

To je největší výhoda oproti klasickým dvoutunerovým přijímačům značek Topfiled, Humax apod. Zde vám si stačí jen jedna karta a modul, ale nahrávky máte často v zakódovaném tvaru nebo částečně zakódovaném tvaru. V případě použití karet Irdeto Skylink nebo Irdeto CS Link máte na dekódování pouhých 26 hodin (tato hodnota nelze operátorem změnit), jinak o nahrávku přijdete.

OvladačObraz i zvuk byl excelentní, tak jak bývá u TechniSatů dobrým zvykem. Přijímač umožňuje uložit do paměti maximálně 5000 televizních a radiových programů.

Přijímač je multimediální na rozdíl od starších HD přijímačů TechniSat. Přehrává "ts" soubory nahrané z Dreamboxu. Hravě si poradil i se spoustou dalších video formátů jako Xvid, DivX, avi, vob, mkv, mov, mp4 a wmv.

K dispozici je také funkce PIP (obraz v obraze).

Přijímač má i vestavěný OSD teletext s pamětí na 800 stran a pracuje i VBI teletext (využívající teletextový dekodér TV). České a slovenské znaky se zobrazují v pořádku, je funkční i diakritika na velkých písmenech.

České teletextové titulky jsou zobrazovány korektně, kontrola byla provedena na TXT titulcích na programech NGC a NGC Wild.

Na přístroji lze přehrát také mp3 audio soubory a fotografie ve formátu JPEG.

Přijímač je schopen se součastným firmwarem zpracovat AAC audio stopu (vyzkoušeno na programu TA3 na družici Amos).

V neposlední řadě je zapotřebí se zmínit o funkci ISIPRO, která je charakteristická pro produkty firmy TechniSat. Jedná se o automatickou aktualizaci kanálů na družici Astra 1 prostřednictvím kanálu ISIPRO, tuto aktualizaci je možné spustit i manuálně nebo ji úplně deaktivovat.

TV menu   TV menu

TechniSat TechniCorder ISIO S se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

Internet a HbbTV

logo HbbTV Přijímač disponuje funkcí HbbTV- Hybrid broadcast broadband TV. To je nová evropská iniciativa zaměřená na společné využití vysílání a širokopásmového připojení k internetu.

Česká televize spustila zkušebně vysílání HbbTV na programech ČT, aby otestovala technické možnosti přijímačů. K dispozici je zatím informace o projektu HbbTV a je zde také demo aplikace pro přístup do Wikipedie.

HbbTVHbbTV se vysílá na řadě dalších německých programů jak ARD, ZDF, SAT1, Dr.Dish TV atd. Různé televize poskytují přes HbbTV různý obsah, nalezneme zde archívy pořadů, které si můžeme přehrát, mnoho informací, zprávy, přehledy programů apod.

Přijímač můžete použít také jako prohlížeč libovolných internetových stran. Se zobrazováním českých znaků nebyl žádný problém, k dispozici je virtuální klávesnice včetně české znakové sady.

Elegantnější je samozřejmě využití externí klávesnice. Pomocí přijímače se také dostaneme k seznamu internetových rádií.

Přístroj disponuje také funkcí Timeshift (časový posuv). V záznamech můžeme vytvářet záložky pro snadnější pozdější vyhledávání. K dispozici jsou také střihové funkce, tak jako tomu bylo u předešlé HD řady přijímačů TechniSat.

Závěr

TechniSat TechniCorder ISIO S je luxusní high endový přístroj pro příjem digitální televize ze satelitu, který nejen dobře vypadá a zapadne do vaší sestavy díky rozměrům HI-FI, ale můžeme ho využít jako multimediální centrum. Tradiční kvalita firmy TechniSat je vidět v obraze i slyšet ve zvuku. Zabudovaný pevný disk umožňuje okamžitý záznam a přehrávání vašich oblíbených programů. Velkou výhodou je přístup na celý internet i s pomocí USB klávesnice, dva tunery a progresivní technologie HbbTV.

Obrázek-1Obrázek-2Obrázek-3Obrázek-4

Produktové video TechniSat TechniCorder ISIO S (* shodné s verzí DigiCorder S1)
Kód zboží: SRTECHCORISIO
Cena je uvedena na kartě zboží


Zpět na TechniSat PremiumLine

TechniSat PremiumLine
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.