VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

TechniSat Digit ISIO S International Edition

HD satelitní přijímač z exkluzivní řady TechniSat PremiumLine


TechniSat Digit ISIO S International Edition

TechniSat Digit ISIO S International Edition

Vlastnosti
 • Integrovaný dekódovací systém Conax se 2 čtečkami karet
 • 2x CI/CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu
 • Elektronický programový průvodce na 7 dní (EPG/SFI)
 • AutolInstall (lnstalační asistent)
 • Technologie PIN-Code pro TechniRouter
 • TechniFamily
 • Síťové připojení přes WLAN (pomocí USB-WLAN adaptéru)
 • Favoritní seznamy
 • Teletextové titulky
 • 5 000 míst k uložení programů
 • 3x rozhraní USB 2.0
 • Rozhraní Ethernet 10/100 Mbit/s
 • 1x konektor Scart
 • 1x konektor e-SATA
 • HDMI digitální výstup s podporou HDCP
 • DiSEqC 1.0, 1.2, USALS, UNICABLE
 • HE-AAC audio
 • Dolby Digital AC3 digitální výstup
 • Komfortní menu na obrazovce (OSD) ve 14 jazycích
Ke stažení

TechniSat Digit ISIO S International Edition je high endový dvou tunerový FULL HD satelitní přijímač, který umožňuje příjem nejen SD, ale i HD kanálů a to jak v kompresi MPEG-2 tak i v kompresi MPEG-4/H.264. Přijímač je rovněž schopen zpracovávat signály v normě DVB-S2 a pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i.

Jedná se o multimediální satelitní přijímač, který můžeme připojit k internetu a využívat jej i jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Přístroj se může připojit k portálu ISIO Live!, což je speciální stránka TechniSatu, kde firma představuje novinky ze svého portfolia a další služby.

Při připojení k internetu je možné využívat i novou technologii HbbTV, kterou už naplno provozuje několik německých programů a v ČR ji na programu ČT 24 testuje Česká televize.

Přijímač umožňuje záznam programů na flash disk nebo na externí pevný disk připojený přes rozhraní USB 2.0 (e-SATA) nebo na SD/MMC kartu. Můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý sledovat nebo ho také nahrávat. Za určitých podmínek je možné nahrávat dva programy současně.

Samozřejmostí je, že přijímač splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

Přijímač je vybaven dekodérem Conax a dvěma sloty pro CI/CI+ moduly, do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem českých a slovenských programů ze satelitu.

Doporučené CA moduly pro přijímače TechniSat ISIO

Pokud máte dva moduly a osazeny oba tunery můžete nahrávat ze dvou transpondérů nezávisle a hlavně záznam je v dekódovaném tvaru! Toto lze označit jako za plnohodnotné využití tohoto přijímače. Jste tedy nezávislí na změnách OP klíčů operátorem.

V případě satelitního operátora Skylink je velmi výhodné při předplácení jakékoliv služby používat druhou kartu NEXT, tím máte automaticky placenou nabídku stejnou jako na mateřské kartě, aniž byste museli platit 2x předplatné.

Obraz i zvuk byl excelentní, tak jak bývá u TechniSatů dobrým zvykem. Přijímač umožňuje uložit do paměti maximálně 5000 televizních a radiových programů.

Přijímač je multimediální na rozdíl od starších HD přijímačů TechniSat. Přehrává "ts" soubory nahrané z Dreamboxu. Hravě si poradil i se spoustou dalších video formátů jako Xvid, DivX, avi, vob, mkv, mov, mp4 a wmv.

K dispozici je také funkce PIP (obraz v obraze).

Přijímač má i vestavěný OSD teletext s pamětí na 800 stran a pracuje i VBI teletext (využívající teletextový dekodér TV). České a slovenské znaky se zobrazují v pořádku, je funkční i diakritika na velkých písmenech.

České teletextové titulky jsou zobrazovány korektně, kontrola byla provedena na TXT titulcích na programech NGC a NGC Wild.

Na přístroji lze přehrát také mp3 audio soubory a fotografie ve formátu JPEG.

Přijímač je schopen se součastným firmwarem zpracovat AAC audio stopu (vyzkoušeno na programu TA3 na družici Amos).

V neposlední řadě je zapotřebí se zmínit o funkci ISIPRO, která je charakteristická pro produkty firmy TechniSat. Jedná se o automatickou aktualizaci kanálů na družici Astra 1 prostřednictvím kanálu ISIPRO, tuto aktualizaci je možné spustit i manuálně nebo ji úplně deaktivovat.

TV menu   TV menu

TechniSat Digit ISIO S International Edition se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

Internet a HbbTV

logo HbbTV Přijímač disponuje funkcí HbbTV- Hybrid broadcast broadband TV. To je nová evropská iniciativa zaměřená na společné využití vysílání a širokopásmového připojení k internetu.

Česká televize spustila zkušebně vysílání HbbTV na programech ČT, aby otestovala technické možnosti přijímačů. K dispozici je zatím informace o projektu HbbTV a je zde také demo aplikace pro přístup do Wikipedie.

HbbTVHbbTV se vysílá na řadě dalších německých programů jak ARD, ZDF, SAT1, Dr.Dish TV atd. Různé televize poskytují přes HbbTV různý obsah, nalezneme zde archívy pořadů, které si můžeme přehrát, mnoho informací, zprávy, přehledy programů apod.

Přijímač můžete použít také jako prohlížeč libovolných internetových stran. Se zobrazováním českých znaků nebyl žádný problém, k dispozici je virtuální klávesnice včetně české znakové sady.

Elegantnější je samozřejmě využití externí klávesnice. Pomocí přijímače se také dostaneme k seznamu internetových rádií.

Přístroj disponuje také funkcí Timeshift (časový posuv). V záznamech můžeme vytvářet záložky pro snadnější pozdější vyhledávání. K dispozici jsou také střihové funkce, tak jako tomu bylo u předešlé HD řady přijímačů TechniSat.

Závěr

TechniSat Digit ISIO S International Edition je velice zdařilý přístroj pro příjem digitální televize ze satelitu s využitím multimediálních funkcí pro vaše TV. Tradiční kvalita firmy TechniSat je vidět v obraze i slyšet ve zvuku. Velkou výhodou je přístup na celý internet i s pomocí USB klávesnice, dva tunery, možnost nahrávání i přehrávání pořadů a progresivní technologie HbbTV.

SilverBlack

Produktové video Digit ISIO S International Edition (* shodné s verzí Digit ISIO S1)
Kód zboží: SRDIGISIOIEBLCI
Cena je uvedena na kartě zboží


Zpět na TechniSat PremiumLine

TechniSat PremiumLine
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.