VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

TechniSat Digit ISIO C

HD kabelový přijímač z exkluzivní řady TechniSat PremiumLine


TechniSat Digit ISIO C

TechniSat Digit ISIO C

Vlastnosti
 • Integrovaný dekódovací systém Conax se 2 čtečkami karet
 • 2x CI/CI+ slot pro vložení dekódovacího modulu
 • Elektronický programový průvodce na 7 dní (EPG/SFI)
 • AutolInstall (lnstalační asistent)
 • TechniFamily
 • Síťové připojení přes WLAN (pomocí USB-WLAN adaptéru)
 • Favoritní seznamy
 • Teletextové titulky
 • 5 000 míst k uložení programů
 • 3x rozhraní USB 2.0
 • Rozhraní Ethernet 10/100 Mbit/s
 • 1x konektor Scart
 • 1x konektor e-SATA
 • HDMI digitální výstup s podporou HDCP
 • HE-AAC audio
 • Dolby Digital AC3 digitální výstup
 • Komfortní menu na obrazovce (OSD) ve 14 jazycích
Ke stažení


Recenze

TechniSat Digit ISIO C a HbbTV

TechniSat Digit ISIO C je high endový dvou tunerový FULL HD kabelový přijímač, který umožňuje příjem nejen SD, ale i HD kanálů a to jak v kompresi MPEG-2 tak i v kompresi MPEG-4/H.264. Přijímač pracuje ve vysokém rozlišení 1920x1080p, 1920x1080i, 1280x720p, 720x576p, 720x576i.

Jedná se o multimediální kabelový přijímač, který můžeme připojit k internetu a využívat jej i jako prohlížeč libovolných webových stránek, poslouchat internetová rádia apod. Přístroj se může připojit k portálu ISIO Live!, což je speciální stránka TechniSatu, kde firma představuje novinky ze svého portfolia a další služby.

Při připojení k internetu je možné využívat i novou technologii HbbTV, kterou už provozuje kabelová televize UPC.

Přijímač umožňuje záznam programů na flash disk nebo na externí pevný disk připojený přes rozhraní USB 2.0 (e-SATA) nebo na SD/MMC kartu. Můžeme jeden program (i kódovaný) nahrávat a zároveň druhý sledovat nebo ho také nahrávat. Za určitých podmínek je možné nahrávat dva programy současně.

Samozřejmostí je, že přijímač splňuje energetické normy EU ohledně spotřeby přijímače v pohotovostním stavu, která je menší než 1W.

Přijímač je vybaven dekodérem Conax (pro nepárované kabelové dekódovací karty) a dvěma sloty pro CI/CI+ moduly, do kterých můžeme vložit dekódovací modul pro příjem kabelové televize (párovaný modul s kartou).

Přijímač v současné době (7/2012) neakceptuje dva dekódovací moduly s novým rozhraním CI+ (např. modul Conax CI+ který dodává kabelová televize UPC).

Pro funkční nahrávání je třeba:

- 1 program (jeden dekódovací modul CI nebo CI+)
- 2 programy (dva moduly v kombinaci CI a CI+)

Obraz i zvuk byl excelentní, tak jak bývá u TechniSatů dobrým zvykem. Přijímač umožňuje uložit do paměti maximálně 5000 televizních a radiových programů.

Přijímač je multimediální na rozdíl od starších HD přijímačů TechniSat. Přehrává "ts" soubory nahrané z Dreamboxu. Hravě si poradil i se spoustou dalších video formátů jako Xvid, DivX, avi, vob, mkv, mov, mp4 a wmv.

K dispozici je také funkce PIP (obraz v obraze).

Přijímač má i vestavěný OSD teletext s pamětí na 800 stran a pracuje i VBI teletext (využívající teletextový dekodér TV). České a slovenské znaky se zobrazují v pořádku, je funkční i diakritika na velkých písmenech.

České teletextové titulky jsou zobrazovány korektně, kontrola byla provedena na TXT titulcích na programech NGC a NGC Wild.

Na přístroji lze přehrát také mp3 audio soubory a fotografie ve formátu JPEG.

Přístroj disponuje také funkcí Timeshift (časový posuv). V záznamech můžeme vytvářet záložky pro snadnější pozdější vyhledávání. K dispozici jsou také střihové funkce, tak jako tomu bylo u předešlé HD řady přijímačů TechniSat.

TV menu   TV menu

TechniSat Digit ISIO C se díky připojení k síti stává skutečným multimediálním centrem zábavy. Snadno se dostanete i na sdílené složky ve vašem PC, pak můžete přehrávat video soubory, mp3 audio soubory a zobrazovat obrázky přímo na vaší televizi.

HbbTV

logo HbbTV Přijímač disponuje funkcí HbbTV- Hybrid broadcast broadband TV. To je nová evropská iniciativa zaměřená na společné využití vysílání a širokopásmového připojení k internetu.

HbbTV provozuje prozatím digitální kabelová televize UPC. Pět základních aplikací, které jsou zatím navázané na programy UPC Express, Fun1 a HD Plus, vyvinula společnost Sat Plus. Další aplikace jsou vyráběny vždy podle konkrétních požadavků provozovatelů.

Co to je HbbTV?

HbbTV nabízí především interaktivní služby, online TV vysílání, video na vyžádání (VOD), interaktivní cílenou reklamu, personalizaci, hlasování, hry a sociální sítě, televizní programy a související informační služby, jako je digitální teletext. Hybridní televize je zcela nezávislá na klasickém televizním vysílání, veškerý datový přenos probíhá přes klasické širokopásmové připojení k internetu přes port v digitálním televizoru nebo set-top-boxu.

Co HbbTV nabízí?

HbbTVDivák má tak možnost si jednoduše přečíst aktuální zprávy, programové tipy, nebo shlédnout pořad, který je ve videoarchivu provozovatele. Naopak provozovateli přináší tato platforma nový distribuční kanál pro marketingové kampaně a způsob, jak si diváka udržet na svém televizním kanále.

Společnost Sat Plus zatím spustila aplikaci s podrobným televizním programem pro 120 kanálů až na 30 dní dopředu a aktualizací několikrát denně, RSS čtečku vybraných zpravodajských webů, doplněná o informace z dopravy a počasí. Následuje aplikace s programovými tipy z prémiových TV kanálů, dále aktuální akční nabídka provozovatele sítě a jednoduchý videoarchiv filmových trailerů, který se bude časem rozrůstat, a nabídne i archiv pořadů z vysílaných stanic.

Ve vývoji je pak klientská aplikace Moje UPC, jejímž prostřednictvím si klient kabelové společnosti UPC bude moci zkontrolovat stav zákaznického účtu, objednat služby a kontaktovat zákaznické centrum. UPC navíc nabízí HbbTV i u programů České televize a plánuje také německé stanice – Das Erste a ZDF.

HbbTV na programech České televize

Aplikace teletext České televize je skutečně povedená. Ve velmi přehledné a aktuální podobě poskytuje aktuální zprávy v moderní "webové" podobě při zachování jednoduchosti obsluhy "dálkovým ovladačem". Další aplikace jsou zařazovány podle aktuálních událostí např. sporotovních (MS v hokeji, fotbalu, apod.).

MS v hokejiMS v hokejiMS v hokeji

Internet

Přijímač můžete použít také jako prohlížeč libovolných internetových stran. Se zobrazováním českých znaků nebyl žádný problém, k dispozici je virtuální klávesnice včetně české znakové sady.

Elegantnější je samozřejmě využití externí klávesnice. Pomocí přijímače se také dostaneme k seznamu internetových rádií.

Závěr

TechniSat Digit ISIO C je velice zdařilý přístroj pro příjem digitální kabelové televize s využitím multimediálních funkcí pro vaše TV. Tradiční kvalita firmy TechniSat je vidět v obraze i slyšet ve zvuku. Velkou výhodou je přístup na celý internet i s pomocí USB klávesnice, dva tunery, možnost nahrávání i přehrávání pořadů a progresivní technologie HbbTV.

Přijímač byl testován v kabelové síti UPC, Moravianet a dalších. Pro zpřístupnění služeb potřebujete CA modul se spárovanou kartou od svého provozovatele služeb. U provozovatele služeb UPC je možné mít na jednu smlouvu za jeden měsíční poplatek až 4 moduly s kartou.


SilverBlack
Kód zboží: SRDIGISIOCBL
Cena je uvedena na kartě zboží


Zpět na TechniSat PremiumLine

TechniSat PremiumLine
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.