VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost


Výběr referencí:


Kontakty na referenční zakázky předložíme na vyžádání.

1) Rekonstrukce společné televizní antény ve Fakultní nemocnici Brno

Společnost Omko Digital a.s. realizovala rekonstrukci společných televizních antén v objektech Dětské nemocnice v Brně na ulici Černopolní a také v objektu Porodnice na Obilním trhu. Ve všech případech se jednalo o kompletní rekonstrukci hlavní stanice, která umožňuje bezproblémový příjem TV pro personál i pacienty i po vypnutí analogových vysílačů v Brně.Požadavkem objednatele bylo navrhnout takovou technologickou sestavu, která s minimálními náklady zajistí příjem základních programů (ČT1,ČT2, NOVA, PRIMA). Omko Digital a.s., po vstupním průzkumu, navrhlo odběrateli řešení, které po částečné repasi původní technologie a technologickém doplnění, zásadně rozšíří programovou nabídku. Dnes jsou ve všech objektech na účastnických zásuvkách kompletní programy z multiplexů 1 - 3 v digitálním formátu, v objektech Porodnice a hlavního objektu Dětské nemocnice jsou navíc základní programy převedeny do tzv.analogové podoby. Toto řešení umožňuje další využívání starších typů TV přijímačů a současně umožňuje plnou nabídku pro novější přijímače.

V druhém objektu Dětské nemocnice na Černopolní, kde z ekonomických důvodů proběhla pouze repase s minimálními náklady, poskytla společnost Omko Digital a.s. sponzorský dar 25 ks settopboxů, který malým pacientům i personálu umožní sledování kompletní programové nabídky.

Vyjádření odběratele:

"Přístup a návrh řešení pro zajištění provozu televizních přijímačů určených pro klienty Fakultní nemocnice Brno a to především pro dětské pacienty lze jednoznačně hodnotit kladně a to jak po odborné tak i finanční stránce, která byla realizována prostřednictvím Nadačního fondu Vita Nova. Pracovníci, kteří realizovali všechny nezbytné montáže a instalace pracovali rychle a s ohledem na nutnost co nejmenších zásahů do provozu nemocnice. Kvalitně a bezchybně odvedená práce umožňuje našim klientům sledovat televizní vysílání, což je jedna z možností jak pobavit a rozptýlit především děti, při ne zrovna příjemném pobytu v nemocnici". Takto hodnotí odvedenou práci náměstkyně ředitele FN Brno pro nelékařské zdravotnické pracovníky Mgr. Erna Mičudová.

Není to poprvé, kdy společnost Omko Digital a.s poskytuje obdobné sponzorské dary sociálně potřebným. V nedávné minulosti jsme po rekonstrukci společné televizní antény v Domově pro seniory dodali zdarma settopboxy v hodnotě cca 170 000,- Kč.

V roce 2010 jsme podpořili sportovní hry, které pořádala společnost Parkinson Slovácko o.s. předáním set top boxů v hodnotě cca 11 500,- Kč.


Zpět na hlavní nabídku TV rozvody, STAMohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Dům, byt a zahrada
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.