VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

Soutěž o TechniSat TechniStar SIR


Vyhrajte s Omko Digital


TechniSat TechniStar SIR


Soutěž ukončena.


Výhercem soutěže o full HD satelitní přijímač TechniSat TechniStar SIR je Rudolf Dlouhý, Jablonec nad Nisou

Gratulujeme!


PRAVIDLA SOUTĚŽE "TechniSat TechniStar SIR"

Obecná pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže "TechniSat TechniStar SIR" je firma Omko Digital a.s., Kaštanová 62, 620 00 Brno, IČ: 277 24 590.

2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni návštěvníci www stránek firmy Omko Digital, s výjimkou zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků.

3. Provoz www stránek, povinnosti provozovatele - pořadatele a uživatelů jsou dány těmito pravidly.

4. Soutěžícím je myšlena osoba, která je občanem České republiky, má zde trvalé bydliště, je starší 18-ti let, vyplní předepsané kontaktní údaje a odpoví označením na soutěžní otázky. Kontaktní údaje každého soutěžícího nesmí být vyplněny v rozporu se skutečností.

5. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže pouze jednou.

6. V případě zjištění duplicitních nebo nepravdivých údajů (v rozporu se skutečností) si pořadatel soutěže vyhrazuje právo na nepřiznání výhry takovémuto soutěžícímu a na úplné zrušení všech duplicitních registrací.

7. Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů.

8. Vyhlašovatel soutěže se zavazuje, že údaje soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě. Výjimku tvoří pouze kontaktní údaje výherců, které mohou být uveřejněny ve formátu "Jméno a příjmení, město".

9.Kontaktní údaje získané od soutěžících mohou být pořadatelem použity pro zasílání obchodních sdělení (akční nabídky, novinky). Souhlasem se zněním podmínek soutěže toto soutěžící potvrzuje. Ze zasílání obchodních sdělení se lze kdykoliv odhlásit pomocí formuláře nastavení odběru novinek.

Vyhlášení, průběh a ukončení soutěže

10. Internetovou soutěž pořadatel vyhlašuje dnem 5.12.2013 uveřejněním na www.omko.cz a uzávěrka soutěže je dne 23.12.2013.

11. Výherce bude vylosován ze všech soutěžících, kteří správně odpoví na soutěžní otázky a vyplní kontaktní údaje. Po odeslání odpovědí na soutěžní otázky a vyplnění kontaktních údajů obdrží každý soutěžící na zadaný e-mail zprávu s potvrzením o účasti v soutěži. Zpráva bude obsahovat souhrn vyplněných údajů, včetně zvolených odpovědí na otázky.

12. Výherce bude určen následujícím způsobem: počet všech správných odpovědí se vydělí dvěma (= počet spráných odpovědí), výsledek bude brán jako pořadové místo výherce v seznamu správných odpovědí. V případě, že počet správných odpovědí vyjde liché číslo, bude výsledek zaokrouhlen na sudé číslo (směrem dolu). Pořadí odpovědí určuje datum a čas účasti (potvrzení) v soutěži.

13. Jako výhru pořadatel věnoval do soutěže satelitní přijímač TechniSat TechniStar SIR (1 ks).

14. Výherce bude uveřejněn na www.omko.cz dne 27.12.2013 a bude kontaktován pořadatelem soutěže v termínu do 3.1.2014. V případě nesprávného uvedení kontaktních údajů výherce, nebo pokud se výherce nepodaří kontaktovat (e-mailem, telefonicky) v termínu do 3.1.2014, výhra propadá ve prospěch pořadatele soutěže.

15. Výhry jsou právně nevymahatelné.

Závěrečná ustanovení

16. Pořadatel soutěže neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla nebo mohla být soutěžícím způsobena v souvislosti s toto soutěží.

17. Tato pravidla jsou vytvořena v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky a jsou závazná pro obě strany. Soutěžící tímto potvrzuje, že byl seznámen s pravidly soutěže a zavazuje se podle nich řídit.

18. Provozovatel si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto pravidel soutěže. V tomto případě pořadatel oznámí změny upozorněním na www.omko.cz.


Přejít na přehled soutěží

Přejít na úvodní stránku
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.