Provoz NEOMEZEN, stále doručujeme. Aktuální informace.
ODBORNÉ MONTÁŽE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY ODBORNÉ MONTÁŽE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY

Individuální řešení, dlouholeté zkušenosti, dodávka na klíč
Renovace, výstavba, úpravy a servis televizních rozvodů
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Rekonstrukce společné televizní antény ve Fakultní nemocnici BrnoSpolečnost Omko Digital a.s. realizovala rekonstrukci společných televizních antén v objektech Dětské nemocnice v Brně na ulici Černopolní a také v objektu Porodnice na Obilním trhu. Ve všech případech se jednalo o kompletní rekonstrukci hlavní stanice, která umožňuje bezproblémový příjem TV pro personál i pacienty i po vypnutí analogových vysílačů v Brně.

Foto č. 1Foto č. 1

Foto č. 1

Požadavkem objednatele bylo navrhnout takovou technologickou sestavu, která s minimálními náklady zajistí příjem základních programů (ČT1,ČT2, NOVA, PRIMA). Omko Digital a.s., po vstupním průzkumu, navrhlo odběrateli řešení, které po částečné repasi původní technologie a technologickém doplnění, zásadně rozšíří programovou nabídku. Dnes jsou ve všech objektech na účastnických zásuvkách kompletní programy z multiplexů 1 - 3 v digitálním formátu, v objektech Porodnice a hlavního objektu Dětské nemocnice jsou navíc základní programy převedeny do tzv.analogové podoby. Toto řešení umožňuje další využívání starších typů TV přijímačů a současně umožňuje plnou nabídku pro novější přijímače.

V druhém objektu Dětské nemocnice na Černopolní, kde z ekonomických důvodů proběhla pouze repase s minimálními náklady, poskytla společnost Omko Digital a.s. sponzorský dar 25 ks settopboxů, který malým pacientům i personálu umožní sledování kompletní programové nabídky.

Vyjádření odběratele:

"Přístup a návrh řešení pro zajištění provozu televizních přijímačů určených pro klienty Fakultní nemocnice Brno a to především pro dětské pacienty lze jednoznačně hodnotit kladně a to jak po odborné tak i finanční stránce, která byla realizována prostřednictvím Nadačního fondu Vita Nova. Pracovníci, kteří realizovali všechny nezbytné montáže a instalace pracovali rychle a s ohledem na nutnost co nejmenších zásahů do provozu nemocnice. Kvalitně a bezchybně odvedená práce umožňuje našim klientům sledovat televizní vysílání, což je jedna z možností jak pobavit a rozptýlit především děti, při ne zrovna příjemném pobytu v nemocnici". Takto hodnotí odvedenou práci náměstkyně ředitele FN Brno pro nelékařské zdravotnické pracovníky Mgr. Erna Mičudová.

Není to poprvé, kdy společnost Omko Digital a.s poskytuje obdobné sponzorské dary sociálně potřebným. V nedávné minulosti jsme po rekonstrukci společné televizní antény v Domově pro seniory dodali zdarma settopboxy v hodnotě cca 170 000,- Kč.

V roce 2010 jsme podpořili sportovní hry, které pořádala společnost Parkinson Slovácko o.s. předáním set top boxů v hodnotě cca 11 500,- Kč.


Přejít na seznam referencí


Potřebujete objednat montáž nebo měření u vás? Využijte objednávkový formulář

Kam dál? Pokračujte výběrem z nabídky vlevo...

Přejít na úvodní stránku

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.