Provoz NEOMEZEN, stále doručujeme. Aktuální informace.
ODBORNÉ MONTÁŽE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY ODBORNÉ MONTÁŽE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY

Individuální řešení, dlouholeté zkušenosti, dodávka na klíč
Renovace, výstavba, úpravy a servis televizních rozvodů
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Maximální nabídka DVB-T - rekonstrukce STA v bytovém domě v BrněV domě byla realizována kompletní rekonstrukce STA s maximálním využitím dostupných pozemních digitálních signálů. Po modernizaci STA mají nájemníci domu k dispozici 15 českých programů (ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, Prima, Prima Cool, Nova, Nova Cinema, Barrandov TV, Z1, Public TV, Nova HD, ČT HD, Óčko, O2) 7 programů Rakouských, 5 programů ze Slovenska (STV1, STV2, STV3, JOJ, JOJ Plus) a rozhlas v pásmu VKV. Jsou to programy pozemní digitální televize DVB-T a tudíž bez dalšího poplatku. V tomto domě je STA rozšířena také o balíček programů SPRAY TV. Všechny uvedené programy je možné přijímat jediným set-top-boxem nebo patřičně vybaveným moderním LCD nebo plazmovým televizorem. Součástí rekonstrukce byla kompletní rekonstrukce rozvodů , což pro danou obsazenost kmitočtového spektra zajišťuje dostatečnou výkonovou rezervu na zásuvce.

Foto č. 1Foto č. 1Přejít na seznam referencí


Potřebujete objednat montáž nebo měření u vás? Využijte objednávkový formulář

Kam dál? Pokračujte výběrem z nabídky vlevo...

Přejít na úvodní stránku

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.