Naše prodejny jsou opět otevřené.
ODBORNÉ MONTÁŽE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY ODBORNÉ MONTÁŽE ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKY

Individuální řešení, dlouholeté zkušenosti, dodávka na klíč
Renovace, výstavba, úpravy a servis televizních rozvodů
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Objednávka odborné montáže nebo měření


podané ruce
Pokračujte prosím výběrem objednávky:

Informace:

*Měření: Cena měření (dostupnost TV signálu): 800,- Kč + doprava 9 Kč/km. V Brně může být poskytnuta sleva na dopravu v rozsahu 0 - 100 %. Ceny včetně DPH.

**Instalace: Cena montáže dle rozsahu dodávky + doprava 9 Kč/km. Stanovení ceny bez předchozího průzkumu (na základě telefonické nebo elektronické objednávky) je nutné považovat za orientační. V případě rozsáhlejšího systému nebo specifických stavebně technických podmínek nelze orientační cenu stanovit. Odchylka reálné ceny od ceny orientační (stanovené bez průzkumu) není důvodem k reklamaci dodávky. Cena průzkumu pro stanovení garantované ceny je shodná s kalkulací měření* (viz 1).


Kam dál? Pokračujte výběrem z nabídky vlevo...

Přejít na úvodní stránku

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.