VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka

Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka
další fotografie

Prodej ukončen
Zařazení: 

Dekódovací karty

Výrobce, značka: 

Ostatní

Kód zboží: COMKAUPC
 
Prodej ukončen

Popis
Foto(2)
Podpora(1)
Dotaz

Popis Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka


Mohlo by vás zajímat...
LED osvětlení pro domácnost i průmysllogo TechniLED
Chci zobrazit nabídku
Přístupovou kartu freeSAT získáte mimo jiné, po uzavření smlouvy o poskytování služby u autorizovaných obchodních partnerů provozovatele vysílání UPC DTH S.a r.l. Společnost Omko Digital a.s. je jedním z nich, pro oblast Brna a okolí.Ideální pro uzavření nové smlouvy je Vaše osobní návštěva na některé z kamenných prodejen. Vaši novou kartu freeSAT máme fyzicky skladem, takže Vám již nic nemusí bránit v jejím použití, bezprostředně po její telefonické aktivaci s callcentrem freeSAT.

Pokud již v domácnosti sledujete např. sportovní programy Telly, na jiném televizoru, ale ze stejné satelitní pozice Thor 0,8°W, si můžete jednoduše výběr oblíbených TV programů navíc zpestřit, právě některým z balíčků od freeSATu. Na rozdíl od Telly, přístupová karta freeSAT není nijak hardwarově párována. Mezi více kompatibilními přijímači s dekodérem IRDETO ji tedy lze, v případě potřeby, přenášet a používat bez omezení. Toto se hodí například při sezónních návštěvách Vaší chaty či chalupy.

Proč si vybrat freeSAT ?

Od roku 2000 freeSAT poskytuje televizní zábavu pro celou rodinu. Za posledních pět let zdvojnásobil počet televizních programů a většinu z nich nabízí i ve vysokém rozlišení, a to už v základních balíčcích. Prémiové balíčky, pak mohou ještě více zintenzivnit zážitky televizního diváka. Cenově velmi atraktivní je služba hlavně pro zákazníky, kteří chtějí provozovat více přijímačů nebo televizorů současně.
To v praxi znamená použití více přístupových karet freeSAT např. v jedné domácnosti, za zvýhodněnou cenu. S jednou smlouvou freeSAT tak můžete sledovat zvolenou programovou nabídku současně až na čtyřech televizorech.

Co je potřeba, kromě karty, pro příjem programové nabídky freeSAT ?


Satelitní anténa

Televizní signál je možné zajistit bez ohledu na to, kde bydlíte. Satelitní služba freeSAT je dostupná všude a ve vynikající kvalitě. Díky pokrytí satelitní technologii je možné nabídnout služby téměř kdekoliv, pokud instalované přijímací parabolické anténě nebude bránit nic, co by bylo v přímém výhledu na satelit Thor 0,8° západně. Signál je možné kvalitně přijímat s parabolami už od průměru 60 cm. Pokud to technické možnosti instalace dovolují, doporučen je pro území ČR a SK průměr paraboly 80cm.

V současných podmínkách HD vysílání je důležité pamatovat i na skutečnost, že stabilní příjem a konverzi satelitního signálu by měl zajišťovat moderní, současný LNB konvertor. Předejdete tak nepříjemnému kostičkování nebo výpadkům programu,nejen při zhoršených atmosférických podmínkách.

Satelitní přijímač freeSAT

Pro vybrané balíčky freeSAT poskytuje vlastní satelitní přijímač. Služba je nabízena zákazníkům, kteří jej nevlastní nebo s ním nechtějí mít žádné starosti. Možnosti nahrávání (PVR + Timeshift) jsou u zapůjčených přístrojů řešeny zpoplatněnými službami freeSAT DVR a freeSAT DVR Ready.

Vlastní satelitní přijímač nebo televizor

freeSAT poskytuje programové balíčky bez satelitního přijímače zákazníkům, kteří chtějí a nebo již mají vlastní satelitní přijímač. Pokud se rozhodnete mít plnou kontrolu nad výběrem funkcí a nastaveními Vašeho satelitního přijímače nebo televizoru s DVB-S2 tunerem a CI+ slotem, ušetříte na měsíčních poplatcích za zapůjčený satelitní přijímač od freeSATu.

Ujistěte se však prosím, že Váš satelitní přijímač podporuje formát MPEG-4.
Novým klientům freeSATu doporučujeme oblíbené DVB-S2 satelitní přijímače. S rozšířením pokrytí nového formátu pozemního vysílání DVB-T2 (HEVC) se v ČR nabízí i možnost, přijímat lokální televizní stanice současně se satelitním vysíláním freeSAT na tzv. kombinovaných přijímačích.S jejich výběrem, vždy dle aktuální nabídky, Vám na dotaz také rádi poradíme.

Jestliže je Váš televizor vybavený satelitním tunerem DVB-S2, modul CI+ Vám umožní sledovat televizi bez satelitního přijímače a dalšího dálkového ovladače k němu. Dekódovací moduly, kompatibilní pro provozování služby freeSAT s vlastním televizorem, nabízíme zde.

Pro další informace nebo objednání montáže technologií pro příjem nabídky operátora freeSAT nás, prosím, kontaktujte.

Asistenční služba freeSAT


Centrum služeb zákazníkům můžete kontaktovat nejrůznějšími způsoby: telefonicky, přes Skype, e-mail, dokonce i přes facebookovou stránku. Technické potíže, správu karet nebo změnu v již existujících smlouvách vyřídíte nejrychleji telefonicky, s asistentem podpory operátora freeSAT.

Dostupnost podpory je pracovních dnech od 08:00 do 22:00 a 10:00 do 22:00 o víkendech.

V České republice volejte na telefonní číslo:

+420 222 999 900

Na Slovensku volejte na telefonní číslo:

+421 02 2172 2222

Je dobré vědět...


Jako autorizovaný prodejce freeSAT naše společnost Omko Digital a.s. zajišťuje přímo nebo zprostředkovaně také montáž u nás zakoupeného zařízení, určeného pro příjem programové nabídky freeSAT.

Poskytovatel služby freeSAT nabízí svým abonentům službu přetočení antény a její nastavení na pozici Thor 0,8°W. Při objednávce balíku freeSAT medium HD anebo freeSAT plus HD je aktuálně nabízena dotace na přesměrování antény a přeladění satelitního přijímače až do výše 1500 Kč.

Omko Digital a.s. zajišťuje realizace příjmu satelitního signálu operátora freeSAT také pro rozsáhlé objekty, jako penziony, bytové domy a podobně.
V tomto případě si však každý, samostatný účastník, připojený k STA rozvodu, následně zajišťuje kompatibilní přijímač a kartu freeSAT (včetně smlouvy) individuálně.

Stav k 2.8.2018

V nabídce od: 18.06.2013

Fotogalerie produktu Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka


Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka - foto 1Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka - foto 2

Podpora Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka


K takto označenému obsahu je vyžadována zákaznická registrace

Ke stažení


01. Přehled programů nabídky freeSAT Medium HD (754.9 kB)  


Dotaz k produktu Karta freeSAT (UPC Direct), objednávka


Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat dotaz či připomínku k produktu.

Pole označené hvězdičkou * jsou povinná a musí být vyplněná. Děkujeme.


Dotazy, týkající se poprodejní technické podpory, poskytujeme pouze v případě, že je zboží zakoupené u nás.
V tomto případě, prosím, uveďte do zprávy i číslo nákupního dokladu nebo sériové číslo výrobku.
V opačném případě, doporučujeme se obrátit na prodejce u kterého jste výrobek pořídili.

Váš dotaz nebo zpráva: *


Jméno:
E-mail: *
Telefon:

  kontrolní kód

Číslo z obrázku : (opište prosím číslo z obrázku)

Osobní údaje zpracováváme dle zásad Ochrany soukromíPřejít na úvodní stránku

Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.