VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
33

Jak naladit nový kanál Prima STAR. Vysílání začalo v pondělí ráno, 14. června 2021Jak naladit nový kanál Prima STAR. Vysílání začalo v pondělí ráno, 14. června 2021
Nejnovější kanál skupiny Prima - Prima STAR - začal vysílat v pondělí, 14. června 2021. Diváci se mohou těšit na historicky první díly Rodinných pout, S Italem v kuchyni nebo Božských dortů od Markéty.

„Kanál bude pro všechny milovníky klasické prima zábavy. Najdou na něm totiž všechny formáty, které milovali 28 let našeho vysílání a na obrazovkách je v poslední době neměli šanci vidět. Často si však o ně psali, a tak jsme pro ně sestavili speciální kanál, kde všechny své oblíbené hvězdy uvidí,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Zatím v DVB-T2 (multiplex 22)

Nový kanál Prima STAR lze naladit zatím v DVB-T2 (multiplex 22) pod názvem Prima STAR (na původní pozici Test-1) na klasickou pozemní anténu.

Set top boxy pro příjem DVB-T2 vysílání

Nebo exkluzivně měsíc na T-Mobile TV

Máte-li satelitního operátora - Skylink, freeSAT, Telly, případně jiného, program zatím v nabídce nenajdete. T-Mobile si zajistil na měsíc exkluzivitu pro nový produkt Primy - kanál Prima Star. Kanál je exkluzivně dostupný pro zákazníky T-Mobile TV od tarifu XS výše, kterým se naladí automaticky na EPG pozici 18.

Lze očekávat, že od 14.7.2021 bude stanice postupně zařazena do nabídek dalších televizních operátorů podle výsledků dohody s provozovatelem nového programu, společností FTV Prima.

Jak naladit Prima Star pomocí AUTOMATICKÉHO ladění

Nejedná se o přesný návod pro všechna zařízení. Nicméně postup funguje pro drtivou většinu zařízení (televizory, satelitní přijímače, set top boxy), nebo je velmi podobný.

1. Na ovladači vašeho zařízení vyberte tlačítko MENU (settings).

2. V nabídce vyberte možnost AUTOMATICKÉ LADĚNÍ a potvrďte tlačítkem ENTER nebo OK na ovladači.

3. Na obrazovce se zobrazí postup ladění programu, počkejte, než dosáhne 100 %, a potvrďte výběrem možnosti HOTOVO tlačítkem ENTER nebo OK na ovladači.

4. Na svém přijímači najdete v nabídce programů nový kanál Prima STAR.

Jak naladit Prima Star pomocí MANUÁLNÍHO ladění

1. Na ovladači vašeho zařízení vyberte tlačítko MENU (settings).

2. V nabídce vyberte možnost MANUÁLNÍ LADĚNÍ a potvrďte tlačítkem ENTER nebo OK na ovladači.

3. Nastavte přijímaný kanál programu podle svého vysílače, např. číslo 28 (CH28), potvrďte volbu tlačítkem ENTER nebo OK na ovladači. Jaké číslo kanálu přijímáte se dozvíte v sekci Jak naladit na star.iprima.cz, nebo viz obrázek s tabulkou vysílačů níže.

4. Na svém přijímači najdete v nabídce programů nový kanál Prima STAR.

Programové schéma kanálu Prima STAR

První večer se v hlavním vysílacím čase představí Nikdo není dokonalý s moderátorem Jiřím Krampolem a hosty Janem Rosákem a Janem Přeučilem. (Ne)vědomost českého národa společně ověří sérií zapeklitých otázek, přidají však i humorné historky ze svých profesí a soukromého života. Díl nabídne z dnešního úhlu pohledu i skutečnou retro otázku, a to: „Kolik haléřů má 5 korun?“

Mezi dalšími pořady určitě zaujme také Carusošou či Jak se staví sen.

Mohlo by vás také zajímat:

- Doporučené set top boxy pro příjem vysílání DVB-T2

- Anténní domovní zesilovače

- Koaxiální kabely

- Konektory a redukce


aktualita - obrázek č. 1

aktualita - obrázek č. 2

aktualita - obrázek č. 3


(14.06.2021)Mohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2023 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.