VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
32

Co dělat, když nefungují některé české HD programy ze satelitu? Příčinou může být LNB konvertorCo dělat, když nefungují některé české HD programy ze satelitu? Příčinou může být LNB konvertor
V případě, že máte problém s příjmem některých českých nebo slovenských HD programů, zvažte výměnu LNB konvertoru.

LNB konvertor může být příčinou nestabilního příjmu některých českých HD programů

Některé DVB-S2 satelitní přijímače jsou osazeny citlivými tunery a v kombinaci s LNB konvertorem typu HD Ready (šumové číslo 0.2 dB) nebo starším (šumové číslo vyšší než 0.3 dB), obvykle i v kombinaci s parabolou větší než 80 cm, nedokáží zpracovat signál na frekvencích, kde operátor navýšil datový tok, blížící se vlastnostem UHD vysílání.

Většinou stačí výměna LNB konvertoru

Majitelé těchto přijímačů, u kterých se výše popisovaný problém vyskytuje, často požadují nebo dotazují možnou opravu. Z praxe ale víme, že ve většině případů je účinným řešením výměna LNB konvertoru, za konvertor se šumových číslem 0.1 dB (UHD Ready), a že samotný HD přijímač vadný není.

LNB konvertory se šumových číslem 0.1 dB (UHD Ready)

Technologie ULN+

Některé LNB konvertory Inverto jsou navíc vybavené technologií ULN+, která zajišťuje vysoký zisk signálu, v poměru k velmi nízkému šumu. S technologií ULN+ máme velmi dobré zkušenosti, při řešení stabilního a kvalitního příjmu českých i slovenských HD programů. V naší nabídce konvertorů Inverto, s technologií ULN+, naleznete také verzi Black Ultra, která je vhodná zejména pro dálkový příjem.

LNB konvertory Inverto s technologií ULN+


(07.08.2017)


Mohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2022 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.