VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Příjem programů televizní skupiny Markíza v ČRNa kartách Skylink registrovaných pro region Česká republika není od 1.3.2017 možný příjem programů skupiny Markíza (Markíza, Doma, Dajto). Stejné pravidlo platí i pro ostatní kabelové operátory jako např. UPC.

Jak naladit programy skupiny Markíza v Česku?

Jedinou možností jak sledovat přes satelitní televizi Skylink programy Markíza v ČR je mít k dispozici dekódovací kartu Skylink registrovanou pro region Slovenská republika, tedy registrovanou na občana SR s adresou na Slovensku.

Přes DVB-T nelze programy Markíza, Doma ani Dajto naladit

Markíza navíc na konci roku 2016 ukončila šíření svých programů prostřednictvím sítě pozemních vysílačů. Programy Markíza, Doma ani Dajto nelze přes DVB-T naladit. V České republice budou dostupné u některých operátorů pouze mezinárodní verze slovenských programů a to Markíza International a JOJ Family.

Mezinárodní verze Markíza International

Programové schéma této stanice vychází z národní verze programu Markíza. Akviziční tituly (seriály, filmy) jsou na této verzi nahrazeny reprízami pořadů vlastní tvorby. Markíza International vznikla s cílem umožnit v Česku zcela legální příjem slovenské komerční televize. Program se totiž zcela zaměřuje jen na vlastní produkci, na kterou má vysílací práva pro šíření mimo území Slovenska. Pro akviziční tituly má práva jen na slovenské teritorium.


(02.03.2017)


Mohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Dům, byt a zahrada
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.