VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Markíza v ČR končí, Nova na SlovenskuMarkíza v ČR končí, Nova na Slovensku
Konec vysílání programů Markíza v Česku

V nabídkách kabelových a satelitních operátorů v ČR není od 1.3.2017 možný příjem programů skupiny Markíza (Markíza, Doma, Dajto).

Jak sledovat programy skupiny Markíza v ČR?

Programy skupiny Markíza lze sledovat pouze na dekódovacích kartách Skylink určené pro sledování na území SR, tzn. karta je registrována na občana s platnou adresou na Slovensku. Alternativnou pro občany ČR je mezinárodní verze stanice Markíza International.

Ani přes DVB-T nelze programy Markíza v ČR naladit

Markíza už koncem roku 2016 ukončila šíření svých programů prostřednictvím sítě pozemních vysílačů. Programy Markíza, Doma ani Dajto nelze přes DVB-T naladit. V České republice budou dostupné u některých operátorů pouze mezinárodní verze slovenských programů a to Markíza International a JOJ Family.

Alternativnou je mezinárodní verze stanice Markíza International

Programové schéma této stanice vychází z národní verze programu Markíza. Akviziční tituly (seriály, filmy) jsou na této verzi nahrazeny reprízami pořadů vlastní tvorby. Markíza International vznikla s cílem umožnit v Česku zcela legální příjem slovenské komerční televize. Program se totiž zcela zaměřuje jen na vlastní produkci, na kterou má vysílací práva pro šíření mimo území Slovenska. Pro akviziční tituly má práva jen na slovenské teritorium.

Současně končí i Nova na Slovensku

Od 1. března 2017 zůstanou na Slovensku dostupné pouze programy Nova International, Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Programy Nova, Nova Cinema, Nova 2 (Smíchov), Nova Gold (Telka) a Nova Action (Fanda) nebude dále možné přijímat.

Jak naladit programy Nova na Slovensku?

Pokud máte to štěstí, že bydlíte v příhraniční oblasti, kam dosáhne signál DVB-T z pozemních vysílačů, můžete naladit programy skupiny Nova pomocí antény na pozemní vysílání a set-top boxu nebo televizoru se zabudovaným DVB-T tunerem.

Co se týče satelitního příjmu televize Skylink, programy skupiny Nova bude možné sledovat pouze s dekódovací kartou registrovanou na region Česká republika, tedy na českého občana s bydlištěm v ČR.


(28.02.2017)


Mohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Dům, byt a zahrada
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.