VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
30 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Až 70 TV programů na společné televizní anténě zdarmaAž 70 TV programů na společné televizní anténě zdarma
V minulých letech (vzhledem k jiným investicím), mnohá bytová družstva opomíjela pravidelnou údržbu a technický rozvoj společných televizních antén (STA).

Vysílání satelitní i pozemní televize se však neustále mění, vyvíjí a rozšiřuje se programová nabídka, ze které si dnes už vybere každý divák. Vzhledem k vývoji na trhu placené televize se stává stále zajímavějším klasické pozemní digitální vysílání (DVB-T), které je v současné době zcela zdarma a přitom nabízí širokou škálu atraktivních programů.

Co divákům přinese rekonstrukce STA?


Především je to rozsáhlá bezplatná programová nabídka pozemního vysílání (DVB-T), umožňující příjem až 35 českých programů. Když k tomu připočteme v mnoha regionech i příjem zahraničních televizí, blíží se tento počet k 70 programům.

Klasický příjem STA lze také rozšířit převodem vybraných programů ze satelitu do kmitočtového spektra DVB-T. Jejich příjem je pak možný i bez satelitního přijímače, divákům stačí set top box, nebo běžná TV s tunerem DVB-T. Obyvatelé bytových domů tímto získají ještě pestřejší nabídku svých oblíbených TV programů bez měsíčních poplatků.

Programy zdarma bez stavebních zásahů


Samotná rekonstrukce pro rozšíření počtu programů není nijak rozsáhlá, zpravidla se jedná o úpravu anténní soustavy a hlavní stanice. V případě potřeby výměny zásuvek, což je při problémech na původních rozvodech většinou jediný důvod nefunkčnosti, probíhá montáž bez stavebních zásahů.

Dnešní systémy umožňují do budoucna také jednoduché, finančně nenáročné rozšíření o další televizní programy, které se v průběhu let očekávají.

Celý rozsah rekonstrukce a možnosti STA lze upřesnit na základě průzkumu a změření signálu.

Chci objednat montáž nebo meření signálu


(23.09.2015)


Mohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Dům, byt a zahrada
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2020 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.