VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků VYŘEŠÍME PŘÍJEM VAŠÍ TELEVIZE A ROZHLASU i bez dalších poplatků

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
28 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Humax IRHD 5100S - nový oficiální software s opravou favoritních seznamůHumax IRHD 5100S - nový oficiální software s opravou favoritních seznamů
Pro satelitní přijímač Humax IRHD 5100 S byl dne 3. ledna 2013 uvolněn nový software verze 1.01.27, který je certifikován podle technické specifikace Skylink verze 1.1.

Pro aktualizaci doporučujeme použít USB port na předním panelu satelitního přijímače. Tato verze má oproti předchozí verzi 1.01.26 upravenu správu programových předvoleb v oblíbených seznamech tak, aby řazení předvoleb bylo číslováno v pořadí, jak jsou programy vkládány do seznamu oblíbených kanálů.

Seznam v oblíbené skupině bude začínat vždy od pozice 1,2,3, ...xx a číslování programů je nezávislé na hlavním TV seznamu. V hlavním TV seznamu jsou programy ukládány v pořadí 1 - 4000 pro Skylink Fastscan a od 4001.....xxxx jsou ukládány programy naladěné ručně nabo automatickým vyhledáváním dle zadání uživatele.

Pro zákazníky, kteří nechtějí používat Fastscan, doporučujeme v nastavení aktualizcí služby fastscanu obě položky nastavit na vypnuto. Tato verze má podporu HBBTv, rodičovskou kontrolu přístupu k obsahu tzv. Maturity rating a např. zálohování kanálových seznamů na USB klíč.

Nový software nebude vysílán ve formě OTA - aktualizace přes družici. Bude k dispozici pouze pro manuální aktualizaci přes USB rozhraní.

Důležité:

- po aktualizaci se již ke staršímu softwaru nelze vrátit
- aktualizace rozhodně doporučujeme provést

Související: Na co si dát pozor a jak nahrát nový firmware do přijímače Humax IRHD 5100S.

Nový software pro Humax IRHD 5100 ke stažení zde.

Omko Digital a.s.


(08.01.2013)


Mohlo by vás zajímat:
Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Katalog zboží
Přijímače
Moduly, karty
Antény, paraboly
Rozvod signálu
Držáky, stožáry
Elektro, Audio, PC
Dům, byt a zahrada
Zákaznický servis
Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital

Novinky a slevy na Váš email

Pravidelné informace o aktuálních slevách, odměnách a speciálních akcích přímo do Vaší emailové schránky.
Vyplňte Váš email: Jak na to?

© 2003-2018 Omko Digital a.s., Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví. Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Spřátelené weby: www.parabola.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.