NEJVĚTŠÍ OBCHOD S ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKOU NEJVĚTŠÍ OBCHOD S ANTÉNNÍ A SATELITNÍ TECHNIKOU

Maloobchod, velkoobchod, dodání zboží do 24 hodin*
Omko Digital, a.s. - váš dodavatel anténní a satelitní techniky
25 Nepřehlédněte: Pracovní příležitost

Opensat Smart TV Mini PC (verze 2)

Opensat Smart TV  Mini PC (verze 2)

Prodej ukončen
Zařazení: 

PC karty > Příslušenství

Výrobce, značka: 

Opensat

Záruka: 24 měsíců
Kód zboží: PCSMARTTV2
 
Prodej ukončen
 
Kdy zboží dostanu?
Podmínky
Zítra u Vás - platí pro zboží skladem při objednání do 12 h
Cena dopravy od 69,- Kč. Ceník dopravy
Dnes při osobním odběru (zdarma) na našich prodejnách

Popis Opensat Smart TV Mini PC (verze 2)


Opensat Smart TV Mini PC je revoluční zařízení, které promění Váš obyčejný televizor na Smart TV jednoduchým přípojením na HDMI. Opensat Smart TV Mini PC pracuje na oblíbeném operačním systému Android 4.1, disponuje vnitřní pamětí 1GB a integrovanou WiFi.

Vylepšená verze 2 nabízí lepší stabilitu firmwaru a kvalitnější příjem WiFi signálu.

K internetu lze zařízení připojit pomocí wifi, které je integrované přímo v zařízení.

V této nové verzi je zabudovaná citlivější WiFi anténa a navíc je v balení přiložena 4 GB micro SD karta. Nový firmware v tomto zařízení je stabilnější než u předchozí verze a je vybaven aktuálnějšími aplikacemi. Verze V.2 sebou přináší také další nové užitečné aplikace. Příkladem uvedeme aplikaci Prima play, se kterou se dostanete na archívy kanálů skupiny Prima Group nebo WiFi přehrávač, který Vám umožní prohlížet Vaše fotky a video přímo z chytrého telefonu na obrazovce televizoru bez propojení kabelem!

Toto unikátní kompaktní zařízení od slovenského výrobce Opensat promění Váš starý LCD, LED nebo plazmový televizor, se kterým jste spokojeni na nejmodernější chytrý televizor nabitý užitečnými funkcemi, Tyto funkce lze dále rozšiřovat dle libosti a tak Vám nabídne daleko větší variabilitu, než mají nejmodernější televizory v současnosti. Opensat Smart TV-MINI PC je zařízení, které pracuje na oblíbeném operačním systému OS Android ve verzi systému 4.1. Zařízení je dostatečně svižné díky dvoujádrovému procesoru Cortex A9, jehož obě jádra pracují na taktu 1,6 GHz. Ke stabilitě systému též napomáhá paměť RAM o kapacitě 1GB. Samozřejmostí je též možnost rozšíření uživatelské paměti pomocí karet micro SD až do kapacity 32 GB. Toto úložiště lze následně použít například pro Vaše oblíbená data jako jsou dokumenty, filmy, fotografie nebo Vaši oblíbenou hudbu. Opensat SMART TV MINI PC je díky výkonnému hardwaru schopný přehrát videa v rozlišení FULL HD 1080p a podporuje mnoho video formátů (MKV, WMV, AVI, DivX, Xvid a jiné).

Opensat SMART TV - MINI PC V.2 je již v základu vybaven užitečnými aplikacemi jako je například plnohodnotný internetový prohlížeč s podporou Adobe Flash, YouTube, Skype, prohlížečem souborů a mnoha jinými. Počet aplikací lze libovolně rozšířit, pomocí přístupu na Android market, kde naleznete nespočet utilit, her a widgetů z různých kategorií jak neplacených, tak i placených. Opensat SMART TV - MINI PC lze také využít k práci, můžete si pohodlně číst Vaše emaily, zpracovávat různé soubory jako jsou tabulky a textové aplikace, můžete se připojit k sociálním sítím jako je například Facebook a to vše z pohodlí Vašeho obývacího pokoje!

Výrobce dodává v balení kromě samotného zařízení Opensat SMART TV-MINI PC také bohatou výbavu v podobě bezdrátové myši, HDMI kabelu, kabelu USB-Mini USB, síťového adaptéru a USB HUB rozbočovače pro připojení až čtyř USB zařízení. Pro pohodlnější prohlížení internetu je možné připojit k zařízení také bezdrátovou klávesnici (po připojení bezdrátové klávesnice se automaticky deaktivuje softwarová klávesnice).Přejít na úvodní stránku

Vyhledávání

Zobrazit zboží v akci
Obrázkový katalog zboží
Kategorie Výrobci
Zákaznický servis
Ještě než k nám zavoláte,
zkuste využít následující možnosti…

Informace o stavu objednávky
Informace o stavu reklamace
Sledování zásilky
Potřebuji poradit

Proč nakupovat u nás?


logo Omko Digital
Copyright © 2003-2015 www.omko.cz, Developed by Robert Zaborowski, Duševní vlastnictví, Spřátelené weby: www.parabola.cz